OrcaScore

Kazanma olasılığı

Ücretsiz üye ol, model tahminlerini ve olasılıkları gör.

Üyelik ücretsiz, bir dakika sürer.

Progreso – Defensor Sporting

Oran hareketi

Maç öncesi oran hareketi: her seçimin marjsız olasılığının açılıştan bu yana değişimi (yüzde puan). Çizgi yükselirse piyasa o sonuca daha çok ihtimal veriyor; uçta güncel oran.

Kaynak: OrcaScore 2 gün önce

Maç Sonucu

1 · Progreso X · Beraberlik 2 · Defensor Sporting Açılışa göre değişim (puan)
−3 −2 −1 0 +1 +2 +3

Tablo görünümü
Maç Sonucu
Zaman1 · ProgresoX · Beraberlik2 · Defensor Sporting
1 Kas 2026 15:322.40 %37,23.10 %28,82.63 %34,0
1 Kas 2026 13:072.45 %36,33.10 %28,72.55 %34,9
1 Kas 2026 10:062.40 %37,23.10 %28,82.63 %34,0
1 Kas 2026 09:062.45 %36,33.10 %28,72.55 %34,9
Açılış2.55 %34,93.10 %28,72.45 %36,3

Alt/Üst 2,5

Üst 2,5 Alt 2,5 Açılışa göre değişim (puan)
−3 −2 −1 0 +1 +2 +3

Tablo görünümü
Alt/Üst 2,5
ZamanÜst 2,5Alt 2,5
1 Kas 2026 15:322.10 %44,71.70 %55,3
1 Kas 2026 10:062.15 %43,71.67 %56,3
29 Eki 2026 16:002.10 %44,71.70 %55,3
Açılış2.05 %46,11.75 %53,9

Karşılıklı Gol

KG var KG yok Açılışa göre değişim (puan)
−3 −2 −1 0 +1 +2 +3

Tablo görünümü
Karşılıklı Gol
ZamanKG varKG yok
1 Kas 2026 09:061.83 %50,01.83 %50,0
Açılış1.80 %51,51.91 %48,5

Asya Handikapı 0

1 · Progreso 2 · Defensor Sporting Açılışa göre değişim (puan)
−6 −4 −2 0 +2 +4 +6

Tablo görünümü
Asya Handikapı 0
Zaman1 · Progreso2 · Defensor Sporting
1 Kas 2026 15:321.83 %52,01.98 %48,0
1 Kas 2026 13:071.85 %51,31.95 %48,7
1 Kas 2026 10:061.80 %52,62.00 %47,4
1 Kas 2026 08:061.85 %51,31.95 %48,7
31 Eki 2026 12:161.88 %50,71.93 %49,3
29 Eki 2026 16:001.90 %50,01.90 %50,0
Açılış1.95 %48,71.85 %51,3
Açılış → güncel oran. Ok, örtük olasılığın yönünü gösterir (yüzde puan); ↑ piyasa o seçime doğru kaydı.
Seçim Açılış Güncel Değişim
1 · Progreso %42 2.55 2.40 yükseldi +2,5 puan
X %32 3.10 3.10 değişmedi 0,0 puan
2 · Defensor Sporting %38 2.45 2.63 düştü −2,8 puan
Üst 2,5 %48 2.05 2.10 değişmedi −1,2 puan
Alt 2,5 %59 1.75 1.70 yükseldi +1,7 puan
KG var %55 1.80 1.83 değişmedi −0,9 puan
KG yok %55 1.91 1.83 yükseldi +2,3 puan

9 anlık görüntü

Canlı oranlar

Maç içi oran anlık görüntüleri dakikaya göre: marjsız olasılık (%), gol anları işaretli, askıdaki aralıklar boş.

Kaynak: OrcaScore 2 gün önce

Maç Sonucu

1 · Progreso X · Beraberlik 2 · Defensor Sporting Marjsız olasılık (%)
%0 %20 %40 %60 %80 %100 Gol 48' 0–1 Gol 84' 0–2

Tablo görünümü
Maç Sonucu
Dakika1 · ProgresoX · Beraberlik2 · Defensor Sporting
93' · 0–2451.00 %0,251.00 %2,0–
91' · 0–2451.00 %0,251.00 %2,0–
89' · 0–2351.00 %0,341.00 %2,4–
84' · 0–2101.00 %1,026.00 %3,71.01 %95,3
82' · 0–141.00 %2,34.75 %19,51.18 %78,3
80' · 0–134.00 %2,74.50 %20,71.22 %76,5
78' · 0–121.00 %4,44.00 %23,31.29 %72,3
76' · 0–115.00 %6,24.00 %23,41.33 %70,4
72' · 0–113.00 %7,13.75 %24,71.36 %68,2
70' · 0–112.00 %7,83.75 %25,11.40 %67,1
68' · 0–110.00 %9,33.60 %25,91.44 %64,8
66' · 0–111.00 %8,53.75 %24,91.40 %66,6
64' · 0–110.00 %9,33.60 %25,91.44 %64,8
59' · 0–18.50 %11,03.50 %26,71.50 %62,3
55' · 0–17.50 %12,43.50 %26,61.53 %60,9
52' · 0–17.50 %12,43.50 %26,61.53 %60,9
48' · 0–1–––
46' · 0–02.75 %34,12.30 %40,83.75 %25,0
45' · 0–02.75 %34,12.30 %40,83.75 %25,0
42' · 0–02.63 %35,12.40 %38,53.50 %26,4
40' · 0–02.60 %36,22.50 %37,73.60 %26,1
36' · 0–02.63 %35,52.60 %35,93.25 %28,7
34' · 0–02.63 %35,42.63 %35,43.20 %29,1
32' · 0–02.60 %36,42.75 %34,43.25 %29,1
28' · 0–02.50 %36,82.75 %33,53.10 %29,7
25' · 0–02.50 %37,42.88 %32,53.10 %30,2
23' · 0–02.50 %37,42.88 %32,53.10 %30,2
21' · 0–02.50 %37,42.88 %32,53.10 %30,2
19' · 0–02.50 %37,53.00 %31,23.00 %31,2
15' · 0–02.50 %37,53.00 %31,23.00 %31,2
13' · 0–02.50 %37,03.00 %30,82.88 %32,1
9' · 0–02.40 %38,43.10 %29,72.88 %32,0
6' · 0–02.40 %38,73.20 %29,02.88 %32,3
5' · 0–02.40 %38,73.20 %29,02.88 %32,3
2' · 0–02.30 %38,83.10 %28,82.75 %32,4

Alt/Üst 2,5

Üst 2,5 Alt 2,5 Marjsız olasılık (%)
%0 %20 %40 %60 %80 %100 Gol 48' 0–1 Gol 84' 0–2

Tablo görünümü
Alt/Üst 2,5
DakikaÜst 2,5Alt 2,5
93' · 0–26.00 %15,81.13 %84,2
91' · 0–25.00 %19,01.17 %81,0
89' · 0–23.40 %27,71.30 %72,3
84' · 0–22.38 %39,11.53 %60,9
82' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
80' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
78' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
76' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
72' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
70' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
68' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
66' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
64' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
59' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
55' · 0–12.63 %35,41.44 %64,6
52' · 0–12.63 %35,41.44 %64,6
48' · 0–1––
46' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
45' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
42' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
40' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
36' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
34' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
32' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
28' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
25' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
23' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
21' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
19' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
15' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
13' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
9' · 0–02.38 %39,11.53 %60,9
6' · 0–02.25 %41,11.57 %58,9
5' · 0–02.20 %42,41.62 %57,6
2' · 0–02.10 %44,31.67 %55,7

Karşılıklı Gol

KG var KG yok Marjsız olasılık (%)
%0 %20 %40 %60 %80 %100 Gol 48' 0–1 Gol 84' 0–2

Tablo görünümü
Karşılıklı Gol
DakikaKG varKG yok
93' · 0–29.00 %10,61.07 %89,4
91' · 0–29.00 %10,61.07 %89,4
89' · 0–26.00 %15,81.13 %84,2
84' · 0–23.75 %25,01.25 %75,0
82' · 0–13.75 %25,01.25 %75,0
80' · 0–13.40 %27,71.30 %72,3
78' · 0–12.75 %33,71.40 %66,3
76' · 0–12.63 %35,41.44 %64,6
72' · 0–12.25 %41,11.57 %58,9
70' · 0–12.20 %42,41.62 %57,6
68' · 0–12.10 %44,31.67 %55,7
66' · 0–12.10 %44,31.67 %55,7
64' · 0–12.00 %46,41.73 %53,6
59' · 0–11.83 %50,01.83 %50,0
55' · 0–11.80 %51,51.91 %48,5
52' · 0–11.73 %53,62.00 %46,4
48' · 0–1––
46' · 0–04.33 %21,71.20 %78,3
45' · 0–04.00 %23,41.22 %76,6
42' · 0–03.50 %26,91.29 %73,1
40' · 0–03.50 %26,91.29 %73,1
36' · 0–03.00 %31,21.36 %68,8
34' · 0–03.00 %31,21.36 %68,8
32' · 0–02.75 %33,71.40 %66,3
28' · 0–02.63 %35,41.44 %64,6
25' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
23' · 0–02.50 %37,51.50 %62,5
21' · 0–02.38 %39,11.53 %60,9
19' · 0–02.38 %39,11.53 %60,9
15' · 0–02.20 %42,41.62 %57,6
13' · 0–02.10 %44,31.67 %55,7
9' · 0–02.00 %46,41.73 %53,6
6' · 0–01.91 %48,51.80 %51,5
5' · 0–01.91 %48,51.80 %51,5
2' · 0–01.83 %50,01.83 %50,0

Asya Handikapı −0,25

1 · Progreso 2 · Defensor Sporting Marjsız olasılık (%)
%35 %40 %45 %50 %55 %60 %65 Gol 48' 0–1 Gol 84' 0–2

Tablo görünümü
Asya Handikapı −0,25
Dakika1 · Progreso2 · Defensor Sporting
93' · 0–22.35 %40,21.58 %59,8
72' · 0–12.25 %42,01.63 %58,0
70' · 0–12.20 %42,91.65 %57,1
68' · 0–12.15 %43,91.68 %56,1
66' · 0–12.10 %44,71.70 %55,3
59' · 0–12.00 %47,41.80 %52,6
55' · 0–11.95 %48,71.85 %51,3
48' · 0–1––
46' · 0–02.15 %43,91.68 %56,1
45' · 0–02.15 %43,91.68 %56,1
42' · 0–02.10 %44,71.70 %55,3
40' · 0–02.10 %44,71.70 %55,3
36' · 0–02.15 %43,91.68 %56,1
34' · 0–02.10 %44,71.70 %55,3
13' · 0–02.05 %46,11.75 %53,9

Tüm marketler

Kaynak: OrcaScore
Maç Sonucu
12.40%42Açılış 2.55 X3.10%32 22.63%38Açılış 2.45
Çifte Şans
1-X1.40%71Açılış 1.50 1-21.33%75 X-21.50%67Açılış 1.44
Beraberlikte İade
11.80%56Açılış 1.83 21.91%52Açılış 1.83
Alt/Üst 1,5
Üst1.33%75Açılış 1.30 Alt3.25%31Açılış 3.40
Alt/Üst 2,5
Üst2.10%48Açılış 2.05 Alt1.70%59Açılış 1.75
Alt/Üst 3,5
Üst3.75%27Açılış 3.50 Alt1.25%80Açılış 1.29
Karşılıklı Gol
Var1.83%55Açılış 1.80 Yok1.83%55Açılış 1.91
İlk Yarı Sonucu
İY 13.25%31Açılış 3.40 İY X2.05%49Açılış 2.10 İY 23.50%29Açılış 3.25
Korner Alt/Üst 8,5
Üst1.73%58Açılış 1.80 Alt2.00%50Açılış 1.91
Alt/Üst 0,5
Üst1.06%94 Alt10.00%10Açılış 9.50
Alt/Üst 4,5
Üst8.00%12Açılış 7.00 Alt1.08%93Açılış 1.10
Alt/Üst 5,5
Üst19.00%5Açılış 17.00 Alt1.02%98Açılış 1.03

Yorumlar 0

Sohbete katılmak için giriş yap.

Henüz yorum yok

Sohbeti sen başlat.