OrcaScore

Kupa

Velocity Trophy

Takip et
Oynanan maç
58/58
Maç başı gol
4,47
259 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%76· %84
10 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 110 lig maçından hesaplandı · 8 Kas 15:32 itibarıyla
En güçlüBinfieldElo 1570
En iyi hücumHashtag UnitedHücum 1,24
En iyi savunmaHashtag UnitedSavunma 0,78
Güç sıralaması — Velocity Trophy
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Binfield(9) 1570 0 1,01 0,97 – –
2 Kingstonian(5) 1567 0 1,09 0,96 – –
3 Ramsgate FC(6) 1564 0 1,17 0,80 – –
4 Hashtag United(7) 1559 0 1,24 0,78 – –
5 Chatham Town(7) 1537 0 1,00 0,97 – –
6 Billericay Town FC(6) 1537 0 1,01 0,98 – –
7 Wingate & Finchley(6) 1534 0 1,09 0,88 – –
8 Crowborough Athletic(5) 1533 0 0,93 1,02 – –
9 Broadbridge Heath(5) 1531 0 0,94 1,08 – –
10 Newmarket Town(6) 1531 0 1,07 0,94 – –
11 Sheppey United(7) 1531 0 0,98 0,96 – –
12 Redbridge FC(5) 1528 0 0,98 1,03 – –
13 Walthamstow(3) 1520 0 0,96 1,06 – –
14 AFC Whyteleafe(3) 1519 0 0,93 1,11 – –
15 Margate(3) 1514 0 0,94 1,06 – –
16 Hayes & Yeading(5) 1511 0 0,91 1,12 – –
17 Grays Athletic(4) 1509 0 0,92 1,09 – –
18 Egham Town(2) 1508 0 0,89 1,14 – –
19 Ascot United(5) 1506 0 0,89 1,15 – –
20 Brightlingsea Regent(5) 1506 0 0,88 1,13 – –
21 Leatherhead(5) 1505 0 0,84 1,20 – –
22 Three Bridges FC(2) 1503 0 0,88 1,16 – –
23 Welling United FC(2) 1501 0 0,93 1,08 – –
24 Erith Town(4) 1500 0 0,88 1,14 – –
25 Hendon FC(5) 1500 0 0,85 1,18 – –
26 Potters Bar Town(2) 1500 0 0,87 1,18 – –
27 Cheshunt FC(4) 1499 0 0,91 1,12 – –
28 AFC Portchester(2) 1496 0 0,82 1,20 – –
29 Faversham Town(1) 1496 0 0,85 1,22 – –
30 Witham Town(3) 1496 0 0,91 1,12 – –
31 Harrow Borough(5) 1495 0 0,83 1,19 – –
32 Stanway Rovers(2) 1495 0 0,81 1,22 – –
33 Aveley FC(2) 1495 0 0,87 1,19 – –
34 Burgess Hill Town(6) 1493 0 0,89 1,09 – –
35 Hartley Wintney(1) 1489 0 0,86 1,15 – –
36 Brentwood Town(1) 1488 0 0,84 1,19 – –
37 Deal Town(3) 1487 0 0,84 1,18 – –
38 Takeley FC(1) 1487 0 0,83 1,18 – –
39 Dulwich Hamlet(3) 1487 0 0,92 1,10 – –
40 Raynes Park Vale(1) 1486 0 0,83 1,23 – –
41 Carshalton Athletic(3) 1486 0 0,78 1,27 – –
42 Folkestone Invicta(1) 1486 0 0,82 1,22 – –
43 Southall FC(2) 1485 0 0,81 1,26 – –
44 AFC Croydon Athletic(3) 1485 0 0,84 1,21 – –
45 Herne Bay FC(2) 1484 0 0,84 1,16 – –
46 Hastings United(4) 1484 0 0,85 1,15 – –
47 Merstham(3) 1484 0 0,83 1,21 – –
48 Brantham Athletic(1) 1484 0 0,79 1,26 – –
49 Wroxham FC(1) 1483 0 0,81 1,22 – –
50 Hassocks FC(1) 1482 0 0,83 1,21 – –
51 Fareham Town(1) 1481 0 0,81 1,23 – –
52 Bowers & Pitsea(2) 1481 0 0,85 1,20 – –
53 East Grinstead Town(2) 1475 0 0,81 1,23 – –
54 VCD Athletic FC(1) 1473 0 0,79 1,30 – –
55 South Park(2) 1470 0 0,79 1,27 – –
56 Sittingbourne(2) 1469 0 0,75 1,34 – –
57 St Albans City(1) 1468 0 0,73 1,39 – –
58 Concord Rangers(2) 1465 0 0,79 1,28 – –
59 Ashford United(3) 1460 0 0,80 1,31 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.