OrcaScore

Lig · 4. kademe

Third Division - West

Takip et
Oynanan maç
99/102
Maç başı gol
4,52
447 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%59· %72
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 36 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 10:07 itibarıyla
En güçlüAl Mansheya SCElo 1564
En iyi hücumAl Mansheya SCHücum 1,05
En iyi savunmaAl Mansheya SCSavunma 0,95
Güç sıralaması — Third Division - West
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Al Mansheya SC(7) 1564 0 1,05 0,95 2. −1
2 Al Hadaf Almaamoura SC(4) 1552 0 0,94 1,07 2. 0
3 Al Somoud Ghadames(3) 1552 0 0,93 1,07 4. −1
4 Al Entifada Metrid SC(4) 1549 0 0,93 1,08 1. +3
5 Al Salam Bousurra(6) 1531 0 1,01 0,98 1. +4
6 Al Baruni FC(6) 1530 0 1,03 0,97 2. +4
7 Al Matmar SC(4) 1524 0 0,94 1,07 1. +6
8 Al Marsa Azzawiya SC(3) 1520 0 0,88 1,13 3. +5
9 Al Islah Nalut SC(7) 1514 0 1,00 0,98 3. +6
10 Talaea Naser SC(3) 1497 0 0,87 1,15 4. +6
11 Al Tahaddy Mizda FC(4) 1494 0 0,84 1,18 3. +8
12 Najm Al Reef(3) 1482 0 0,85 1,18 4. +8
13 Yefren SC(3) 1479 0 0,85 1,18 6. +7
14 Al Ahli Wazen SC(3) 1478 0 0,82 1,21 5. +9
15 Al Ferikh SC(3) 1472 0 0,82 1,22 5. +10
16 Al Najm Rabti(3) 1427 0 0,77 1,32 5. +11
17 Al Ezdihar SC(3) 1423 0 0,78 1,30 6. +11
18 Shuhada Al Mrabeh SC(3) 1412 0 0,78 1,29 6. +12

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.