OrcaScore

Kupa

STFV Cup

Takip et
Oynanan maç
114/117
Maç başı gol
5,47
624 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%63· %89
6 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 233 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 04:19 itibarıyla
En güçlüSC KalsdorfElo 1687
En iyi hücumFC Kindberg-MürzhofenHücum 2,08
En iyi savunmaSV WildonSavunma 0,53
YükselenFC Kindberg-Mürzhofen+31 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — STFV Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 SC Kalsdorf 1687 +17 1,59 0,61 – –
2 SV Wildon(8) 1655 +21 1,84 0,53 – –
3 FC Kindberg-Mürzhofen(4) 1638 +31 2,08 0,53 – –
4 SC Weiz(8) 1636 0 1,34 0,73 – –
5 Ilzer SV(7) 1627 +15 1,33 0,71 – –
6 SV Tillmitsch 1622 −21 1,28 0,75 – –
7 USV Weindorf St. Anna am Aigen 1608 +1 1,19 0,80 – –
8 SV Licht-Loidl Lafnitz(5) 1606 0 1,34 0,76 – –
9 DSV Leoben(9) 1595 0 1,13 0,86 – –
10 SV Allerheiligen(8) 1592 0 1,22 0,89 – –
11 SV Lebring(6) 1590 −17 1,35 0,69 – –
12 SC St. Peter-Freienstein(3) 1582 0 1,44 0,68 – –
13 USC St. Georgen/J.(4) 1576 +12 1,23 0,79 – –
14 SV Breitenau(4) 1570 −21 1,20 0,78 – –
15 SU Bund Straden(7) 1565 0 1,41 0,70 – –
16 TUS Krieglach(6) 1563 +21 0,93 0,99 – –
17 FC Gleisdorf 09(7) 1562 0 1,10 0,94 – –
18 FC Großklein(4) 1558 −1 1,16 0,80 – –
19 SV Baumit Peggau(5) 1545 0 1,19 0,83 – –
20 FC KBG St.Margarethen/Kn. 97(6) 1542 0 1,62 0,64 – –
21 SK Fürstenfeld(3) 1537 0 1,11 0,87 – –
22 ESV Mürzzuschlag(6) 1536 0 1,02 0,93 – –
23 TSV Kirchberg/R.(4) 1535 0 0,95 0,96 – –
24 SV Laßnitzhöhe(3) 1535 −12 1,04 0,93 – –
25 WSV Liezen(3) 1528 0 0,99 0,98 – –
26 SV Übelbach(3) 1527 0 1,04 0,96 – –
27 USV Gnas(5) 1527 0 1,10 0,91 – –
28 TUS Bad Gleichenberg(3) 1525 0 1,29 0,80 – –
29 Deutschlandsberger SC(5) 1525 0 0,81 1,19 – –
30 SC Unterpremstätten(4) 1524 0 0,80 1,25 – –
31 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf(7) 1524 0 0,97 0,99 – –
32 TUS St. Peter am Ottersbach(4) 1524 0 0,95 1,09 – –
33 SV Unzmarkt-Frauenburg(4) 1523 0 0,93 1,08 – –
34 SV Gössendorf JAZ(5) 1523 0 0,99 0,99 – –
35 TUS Bad Waltersdorf(2) 1522 0 1,24 0,82 – –
36 FC Almenland(3) 1522 0 1,05 0,93 – –
37 SV Oberaich(6) 1518 −31 1,33 0,84 – –
38 SC St. Margarethen/Raab(3) 1517 0 0,87 1,12 – –
39 SC St. Barbara(3) 1515 0 1,00 1,07 – –
40 GSV St. Martin im Sulmtal(4) 1514 0 1,08 1,00 – –
41 TUS Greinbach(5) 1512 −15 1,17 0,92 – –
42 SV Rohrbach/Lafnitz(3) 1509 0 1,05 1,00 – –
43 SV Gutenberg(3) 1508 0 1,15 0,89 – –
44 TUS St. Veit am Vogau(3) 1506 0 0,80 1,24 – –
45 SV Frauental(5) 1505 0 0,87 1,06 – –
46 SV Stiefingtal(1) 1503 0 0,69 1,38 – –
47 FC Oberes Feistritztal(2) 1502 0 0,98 1,07 – –
48 TUS St. Peter/Kbg.(3) 1500 0 0,94 1,07 – –
49 SV Hinterberg/Leoben(2) 1499 0 0,88 1,05 – –
50 UFC Gaal(2) 1499 0 0,86 1,20 – –
51 SV Steinach-Grimming(2) 1498 0 1,04 0,94 – –
52 SV Lassing(2) 1498 0 0,93 1,05 – –
53 TSV Raiffeisen Neumarkt(3) 1498 0 0,74 1,33 – –
54 USV Hengsberg(4) 1498 0 0,79 1,20 – –
55 FC Landl(4) 1498 0 0,75 1,39 – –
56 SV RB Pichler Bau Gralla(2) 1496 0 1,01 0,96 – –
57 TUS Gröbming(2) 1496 0 1,03 0,97 – –
58 UFC Schönegg(5) 1494 0 0,74 1,32 – –
59 ASKÖ Murfeld(2) 1494 0 0,91 1,19 – –
60 SVU St. Johann/S.(2) 1492 0 0,96 1,06 – –
61 SV Eggersdorf(2) 1492 0 0,96 0,97 – –
62 USV Hartberg Umgebung(4) 1489 0 0,84 1,23 – –
63 FC Zeltweg(3) 1488 0 0,75 1,30 – –
64 GASV Pölfing-Brunn(1) 1487 0 0,76 1,32 – –
65 SK Stojen Kapellen/Mürz(2) 1487 0 1,03 1,04 – –
66 USV FANCCI Siebing(4) 1487 0 0,89 1,09 – –
67 Pöllauer Sportklub(1) 1486 0 0,76 1,34 – –
68 ATUS Langenwang(1) 1486 0 0,74 1,42 – –
69 SV Scheifling-St. Lorenzen(1) 1486 0 0,74 1,28 – –
70 SV LUV Graz Wetzelsdorf(1) 1486 0 0,70 1,36 – –
71 GSV St. Radegund(1) 1485 0 0,66 1,55 – –
72 USV Dechantskirchen(3) 1483 0 0,79 1,24 – –
73 SC Bad Gams(2) 1483 0 0,82 1,24 – –
74 FC Gratkorn(1) 1482 0 0,92 1,09 – –
75 SV Pischelsdorf(2) 1482 0 0,84 1,16 – –
76 SV Rottenmann(1) 1481 0 0,74 1,28 – –
77 SV Buch-St. Magdalena(1) 1481 0 0,81 1,16 – –
78 USV Rollsdorf(1) 1481 0 0,83 1,15 – –
79 UFC Mariazell(3) 1480 0 0,88 1,24 – –
80 FSC Pöls(1) 1480 0 0,70 1,47 – –
81 UFC Wettmannstätten(3) 1479 0 0,89 1,02 – –
82 SV Justiz Graz(1) 1479 0 0,86 1,14 – –
83 USV Krakaudorf(3) 1479 0 0,95 1,11 – –
84 USV Mitterdorf an der Raab(1) 1479 0 0,82 1,20 – –
85 TUS Gross St. Florian(1) 1478 0 0,83 1,15 – –
86 USV Ragnitz(1) 1477 0 0,88 1,20 – –
87 SC Eibiswald(3) 1477 0 0,98 1,06 – –
88 SV Rosenberger Installationen Sinabelkirchen(2) 1475 0 0,61 1,64 – –
89 SC Breitenfeld a.d.R.(1) 1475 0 0,79 1,27 – –
90 FC Frojach(1) 1474 0 0,77 1,33 – –
91 SV Strassgang(1) 1474 0 0,78 1,23 – –
92 1. FC Saßtal(3) 1473 0 0,94 1,07 – –
93 USV Seckau(3) 1472 0 0,89 1,00 – –
94 SV St. Martin/Grimming(2) 1472 0 0,56 1,80 – –
95 SV Pruggern(1) 1471 0 0,75 1,36 – –
96 1. FC Pistorf(1) 1468 0 0,80 1,34 – –
97 FC Obdach(1) 1467 0 0,72 1,35 – –
98 SK Werndorf(1) 1467 0 0,65 1,53 – –
99 SV ALAS Sturm Klöch(2) 1467 0 0,79 1,23 – –
100 FC Preding(1) 1465 0 0,62 1,67 – –
101 SV Admont / Hall(2) 1462 0 0,87 1,15 – –
102 TUS Raiba Kirchbach(1) 1462 0 0,60 1,72 – –
103 ASV Gösting(2) 1460 0 0,79 1,24 – –
104 SV Dienersdorf(1) 1460 0 0,49 2,19 – –
105 SV Feldkirchen(1) 1459 0 0,63 1,62 – –
106 SC St. Ruprecht/Raab(2) 1459 0 0,74 1,34 – –
107 SV Hausmannstätten(2) 1458 0 0,58 1,71 – –
108 WSV St. Lambrecht(3) 1458 0 0,82 1,28 – –
109 Fk Austria Asv Puch(3) 1457 0 0,76 1,41 – –
110 USC Vornholz(1) 1457 0 0,61 1,76 – –
111 TUS Ardning(2) 1455 0 0,75 1,32 – –
112 FC Fernitz-Mellach(2) 1454 0 0,72 1,39 – –
113 JSV Mariatrost(3) 1453 0 0,82 1,31 – –
114 SC Gußwerk(3) 1453 0 0,63 1,60 – –
115 FC Ausseerland(2) 1449 0 0,78 1,26 – –
116 Phönix Mürzzuschlag/Hönigsberg(2) 1448 0 0,57 1,80 – –
117 USV RB St. Josef(2) 1445 0 0,70 1,49 – –
118 SV RB Mühldorf(2) 1437 0 0,72 1,36 – –
119 USV Hofkirchen(2) 1436 0 0,65 1,60 – –
120 USK Puch bei Weiz(2) 1435 0 0,59 1,80 – –
121 TUS Kraubath(2) 1429 0 0,58 1,79 – –
122 TUS St. Stefan/L.(2) 1429 0 0,74 1,36 – –
123 SV Neudau(2) 1426 0 0,55 1,88 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.