OrcaScore

Lig

Second Division Group B

Takip et
Oynanan maç
62/69
Maç başı gol
2,52
156 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%52· %42
6 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 63 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 16:06 itibarıyla
En güçlüMisr InsuranceElo 1557
En iyi hücumEl HammamHücum 1,33
En iyi savunmaEl HammamSavunma 0,79
YükselenMisr Insurance+40 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Second Division Group B
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Misr Insurance(4) 1557 +40 1,25 0,81 – –
2 Nogoom FC(4) 1547 +26 1,12 0,92 – –
3 Gomhoryet Shebin(2) 1543 0 1,16 0,84 – –
4 Diamond SC(4) 1530 +17 0,91 1,10 – –
5 Tahta Sporting Club(2) 1530 0 0,96 1,02 – –
6 Sila SC(2) 1526 +13 0,98 0,99 – –
7 Badr SC(2) 1525 0 1,21 0,82 – –
8 Sohag SC(1) 1522 0 1,08 0,99 – –
9 El Hammam(1) 1522 0 1,33 0,79 – –
10 Nogoom Masr(1) 1521 0 1,23 0,84 – –
11 Alexandria Petroleum(3) 1519 −2 0,98 0,99 – –
12 Minyat Elnasr SC(1) 1519 0 0,92 1,06 – –
13 Biyala(1) 1518 0 0,93 1,05 – –
14 El Minya FC(1) 1518 0 0,95 1,03 – –
15 Raya SC(1) 1517 0 1,09 0,99 – –
16 Egypt Stars FC(2) 1516 0 0,96 1,07 – –
17 AL Obour SC(2) 1516 0 0,92 1,09 – –
18 MS Minyat Samanod(1) 1513 0 0,91 1,11 – –
19 El Alominiom(1) 1513 0 0,90 1,08 – –
20 G FC(2) 1513 0 0,90 1,09 – –
21 Al Olympi(3) 1512 −6 0,83 1,16 – –
22 Kima Aswan(1) 1512 0 0,90 1,12 – –
23 Delphi SC(3) 1504 −17 0,92 1,08 – –
24 Beni Suef(1) 1503 0 0,88 1,13 – –
25 Talae Al Ostoul(1) 1503 0 0,88 1,13 – –
26 Al Magd(1) 1503 0 0,88 1,08 – –
27 Orange Sport FSI(2) 1501 −13 0,90 1,19 – –
28 Markaz Shabab Koom Hamada(3) 1501 +22 0,80 1,24 – –
29 Alo Egypt FC(2) 1500 +3 0,85 1,17 – –
30 Misr El-Makkasa(1) 1497 0 0,84 1,18 – –
31 RA Sporting Club(3) 1497 0 0,83 1,17 – –
32 Sporting Alexandria(2) 1495 0 0,84 1,17 – –
33 Senzo SC(2) 1493 0 0,81 1,26 – –
34 Al Madina Al Monwara SC(2) 1491 0 0,83 1,21 – –
35 Gezira SC(4) 1489 +10 0,82 1,19 – –
36 Al Mustaqbal Jumayl(3) 1487 −15 0,78 1,26 – –
37 Sherbeen SC(1) 1487 0 0,82 1,23 – –
38 El-Alameen(5) 1486 −11 0,77 1,21 – –
39 Inter City(1) 1486 0 0,73 1,33 – –
40 Levels FC(4) 1485 −32 0,96 1,06 – –
41 Ittihad El-Shorta(2) 1483 0 0,77 1,35 – –
42 Al-Nasr Taadeen(4) 1483 −30 0,80 1,30 – –
43 Banha SC(5) 1482 −21 0,77 1,14 – –
44 Horse Owners Club(2) 1481 −2 0,74 1,46 – –
45 Luxor SC(1) 1481 0 0,79 1,29 – –
46 Golden Gate S.C.(2) 1479 0 0,76 1,22 – –
47 Cascada FC(5) 1477 −11 0,73 1,36 – –
48 Aswan SC(2) 1475 −12 0,77 1,32 – –
49 Al Badari SC(2) 1474 0 0,71 1,49 – –
50 Abu Al Matamir(3) 1471 −8 0,62 1,68 – –
51 Al-Shanwani SC(2) 1470 −13 0,66 1,55 – –
52 Asyut Cement(2) 1465 −21 0,59 1,72 – –
53 MS Aga(2) 1464 −18 0,71 1,34 – –
54 Aljazeera Matrouh(2) 1459 −22 0,56 1,83 – –
55 Al Qanater Al Khayriyah(5) 1438 −48 0,61 1,68 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.