OrcaScore

Kupa

Schweizer Cup

Takip et
Oynanan maç
48/56
Maç başı gol
4,35
209 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%42· %73
3 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 175 lig maçından hesaplandı · 3 Kas 03:39 itibarıyla
En güçlüFC St. Gallen 1879Elo 1643
En iyi hücumFC Stade-Lausanne-OuchyHücum 1,59
En iyi savunmaFC Stade-Lausanne-OuchySavunma 0,61
YükselenGrasshopper Club Zürich+35 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Schweizer Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 FC St. Gallen 1879 1643 +18 1,33 0,68 – –
2 Lausanne 1641 +28 1,30 0,78 – –
3 Basel 1621 +23 1,29 0,80 – –
4 Grasshopper Club Zürich 1616 +35 1,28 0,80 – –
5 BSC Young Boys(9) 1615 +25 1,14 0,86 – –
6 FC Sion(9) 1610 +17 1,11 0,91 – –
7 FC Luzern(8) 1601 +17 1,06 0,90 – –
8 FC Stade-Lausanne-Ouchy 1600 +14 1,59 0,61 – –
9 FC Lugano(8) 1595 +27 1,35 0,79 – –
10 Servette FC(7) 1590 +27 1,39 0,72 – –
11 Yverdon-Sport 1586 +17 1,14 0,82 – –
12 FC Rapperswil-Jona(7) 1563 −18 1,35 0,74 – –
13 FC Wil 1900(6) 1559 +18 1,03 0,95 – –
14 FC Zürich(8) 1545 −15 0,78 1,22 – –
15 FC Aarau(8) 1544 +15 1,19 0,82 – –
16 Neuchâtel Xamax(7) 1542 +19 0,91 1,07 – –
17 FC Winterthur(8) 1538 −17 1,06 0,89 – –
18 FC Thun(5) 1537 +2 0,93 1,06 – –
19 SC Brühl SG(3) 1533 +21 1,09 0,92 – –
20 Stade Nyonnais(7) 1533 −23 1,06 0,91 – –
21 Étoile Carouge FC(8) 1520 −14 0,81 1,16 – –
22 FC Biel-Bienne 1896(8) 1520 0 1,20 0,86 – –
23 BSC Old Boys(2) 1517 −17 1,12 0,89 – –
24 AC Bellinzona(7) 1516 0 0,87 1,13 – –
25 SC Cham(5) 1513 −17 1,15 0,83 – –
26 FC Langenthal(5) 1511 −19 1,04 1,02 – –
27 FC Bulle(2) 1509 −18 0,99 0,98 – –
28 Schaffhausen(7) 1509 −2 1,04 0,97 – –
29 Meyrin FC(1) 1498 0 0,96 0,98 – –
30 FC Mutschellen(1) 1497 0 0,93 1,13 – –
31 FC Brunnen(1) 1496 0 0,91 1,07 – –
32 FC Rotkreuz(2) 1493 −27 1,10 0,93 – –
33 Pully Football(2) 1493 −27 0,82 1,17 – –
34 FC Köniz(2) 1493 −21 1,05 0,94 – –
35 FC Münsingen(1) 1486 0 0,69 1,48 – –
36 FC Grenchen 15(2) 1484 −35 0,61 1,66 – –
37 FC Amical Saint-Prex(1) 1481 0 0,89 1,13 – –
38 FC Thalwil(1) 1481 0 0,87 1,12 – –
39 FC Courrendlin-Courroux(1) 1481 0 0,81 1,19 – –
40 FC Collex-Bossy(1) 1480 0 0,82 1,20 – –
41 FC Rorschach-Goldach 17(1) 1478 0 0,90 1,15 – –
42 SC Buochs(1) 1478 0 0,82 1,21 – –
43 SC Kriens(3) 1476 0 0,75 1,29 – –
44 FC Winkeln SG(2) 1475 −28 0,65 1,64 – –
45 FC Liestal(1) 1475 0 0,78 1,28 – –
46 FC Interlaken(1) 1474 0 0,82 1,25 – –
47 FC Kosova Neuchâtel(1) 1472 0 0,72 1,42 – –
48 FC Kerzers(1) 1472 0 0,74 1,41 – –
49 FC Rebstein(1) 1470 0 0,79 1,36 – –
50 US Terre Sainte(1) 1470 0 0,73 1,38 – –
51 FC Aesch(1) 1469 0 0,77 1,34 – –
52 FC Tuggen(2) 1468 0 0,88 1,12 – –
53 SC YF Juventus(3) 1468 0 0,79 1,30 – –
54 Zürich City SC(2) 1468 0 0,89 1,12 – –
55 SV Kaufdorf(1) 1466 0 0,73 1,39 – –
56 CS Italien GE(1) 1466 0 0,74 1,42 – –
57 FC Genolier-Begnins(2) 1464 0 0,82 1,20 – –
58 FC Bavois(1) 1463 0 0,69 1,48 – –
59 AC Taverne(3) 1463 −25 0,68 1,45 – –
60 FC Wiesendangen(1) 1460 0 0,68 1,51 – –
61 Vedeggio Calcio(1) 1459 0 0,62 1,74 – –
62 FC Courtételle(2) 1458 0 0,78 1,33 – –
63 FC Saxon Sports(2) 1453 0 0,62 1,65 – –
64 FC Regensdorf(2) 1440 0 0,73 1,39 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.