OrcaScore

Kupa

Samatta Cup

Takip et
Oynanan maç
85/85
Maç başı gol
2,28
194 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%32· %45
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 86 lig maçından hesaplandı · 7 Kas 09:04 itibarıyla
En güçlüVigezo FCElo 1594
En iyi hücumVigezo FCHücum 1,16
En iyi savunmaVigezo FCSavunma 0,83
Güç sıralaması — Samatta Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Vigezo FC(9) 1594 0 1,16 0,83 2. −1
2 Ibdhu FC(7) 1564 0 1,16 0,86 1. +1
3 Gussepe FC(5) 1552 0 1,04 0,98 1. +2
4 PSG FC(6) 1547 0 1,14 0,88 2. +2
5 Mbande FC(6) 1546 0 1,08 0,90 1. +4
6 Bezdad FC(8) 1544 0 1,12 0,87 1. +5
7 Sun City Soccer Center(5) 1540 0 0,99 1,05 2. +5
8 Mkata United(7) 1539 0 1,12 0,89 1. +7
9 Mbagala Youth(6) 1536 0 1,13 0,89 1. +8
10 Rangi Tatu FC(7) 1529 0 1,06 0,94 2. +8
11 Inter Mwandege Academy(5) 1518 0 0,90 1,11 3. +8
12 Mission Rangers FC(4) 1505 0 0,90 1,15 4. +8
13 Abuja FC(4) 1505 0 0,96 1,04 3. +10
14 Kigamboni SA(5) 1505 0 0,88 1,13 2. +12
15 Mianzini FC(5) 1504 0 0,86 1,14 2. +13
16 Wazinduzi FC(5) 1504 0 0,89 1,11 3. +13
17 Junior Special Hire Club(4) 1504 0 0,91 1,14 3. +14
18 Black Fox Center(5) 1504 0 0,86 1,14 2. +16
19 Hekima Bodaboda FC(4) 1503 0 0,91 1,11 3. +16
20 Tuangoma FC(4) 1498 0 0,85 1,18 4. +16
21 Sky Way FC(4) 1497 0 0,83 1,19 3. +18
22 Smart Boys FC(4) 1497 0 0,85 1,16 3. +19
23 Jotan Star Youth(4) 1489 0 0,87 1,15 4. +19
24 Ulalu FC(5) 1488 0 0,81 1,23 1. +23
25 Kibondemaji FC(4) 1487 0 0,85 1,17 4. +21
26 National FC(4) 1480 0 0,82 1,23 4. +22
27 Vamshi FC(4) 1469 0 0,82 1,23 5. +22
28 Wauza Gesi FC(4) 1468 0 0,79 1,24 4. +24
29 Tanita FC(4) 1455 0 0,78 1,31 5. +24
30 Kingugi FC(4) 1450 0 0,71 1,41 4. +26
31 La Casa FC(4) 1446 0 0,74 1,34 5. +26
32 Kapten Sports Centre(4) 1446 0 0,74 1,34 5. +27
33 Tanita Youth(4) 1442 0 0,74 1,40 5. +28
34 Bondeni FC(4) 1433 0 0,70 1,42 5. +29
35 Bongo FC(4) 1410 0 0,62 1,67 5. +30

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.