OrcaScore

Lig

Professional Development League

Takip et
Oynanan maç
70/220
Maç başı gol
4,03
282 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%70· %74
8 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 709 lig maçından hesaplandı · 8 Kas 21:20 itibarıyla
En güçlüHuddersfield Town U21Elo 1630
En iyi hücumBolton Wanderers U21Hücum 1,27
En iyi savunmaSheffield United U21Savunma 0,79
YükselenMillwall U21+48 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Professional Development League
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Huddersfield Town U21 1630 +47 1,24 0,86 7. −6
2 Sheffield United U21 1560 +1 1,05 0,79 6. −4
3 Bolton Wanderers U21(9) 1557 −13 1,27 0,79 1. +2
4 Swansea City U21 1555 +8 1,07 0,92 3. +1
5 Cardiff City U21 1521 −13 0,96 0,90 5. 0
6 Coventry City U21 1505 +22 0,98 1,05 4. +2
7 Millwall U21 1490 +48 0,98 0,91 16. −9
8 Peterborough United U21 1486 −3 0,97 1,16 9. −1
9 Bristol City U21 1485 −61 0,97 1,07 8. +1
10 Charlton Athletic U21 1475 −28 1,07 0,97 12. −2
11 Wigan Athletic U21 1469 −16 1,03 1,15 10. +1
12 Fleetwood Town U21 1468 +21 0,78 1,14 2. +10
13 Hull City U21 1452 0 0,89 1,08 17. −4
14 Sheffield Wednesday U21 1443 −13 0,89 1,11 15. −1
15 Barnsley U21 1421 −22 0,87 1,21 13. +2
16 Queens Park Rangers U21 1413 −2 0,87 1,24 14. +2
17 Colchester United U21 1393 +26 0,78 1,41 11. +6

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.

Ligden haberler

Tüm haberler