OrcaScore

Kupa

Oyebode Cup

Takip et
Oynanan maç
34/37
Maç başı gol
3,47
118 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%56· %79
4 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 100 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 03:53 itibarıyla
En güçlüAiyekire Youth TeamElo 1608
En iyi hücumIre/Ife Youth TeamHücum 1,65
En iyi savunmaIre/Ife Youth TeamSavunma 0,68
YükselenAiyekire Youth Team+75 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Oyebode Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Aiyekire Youth Team 1608 +75 1,50 0,69 2. −1
2 Ire/Ife Youth Team 1608 +12 1,65 0,68 1. +1
3 Oye Team 1598 +33 1,42 0,68 2. +1
4 Ado Girls(3) 1538 +5 1,06 0,92 – –
5 Ijero Youth Team(7) 1518 −25 1,05 0,90 1. +4
6 Ire/Ife Girls(6) 1509 −2 0,96 1,02 1. +5
7 Ikere Youth Team 1505 0 1,08 0,99 3. +4
8 Oye Girls(5) 1504 −18 0,89 1,08 2. +6
9 Ekiti SW Youth Team(7) 1497 −18 1,18 0,85 1. +8
10 Ado Youth Team 1497 0 0,98 1,00 3. +7
11 Efon Youth Team 1493 −15 0,90 1,06 2. +9
12 Ikole Youth Team 1490 −48 1,09 0,97 1. +11
13 Ekiti West Youth Team 1485 −15 0,85 1,30 2. +11
14 Emure Youth Team 1483 0 0,89 1,10 3. +11
15 Ido/Osi Youth Team(9) 1467 0 0,80 1,15 4. +11
16 Ise/Orun Youth Team(9) 1456 0 0,88 1,12 4. +12
17 Moba Youth Team(9) 1441 0 0,80 1,17 3. +14
18 Ekiti East Youth Team 1437 0 0,79 1,24 4. +14
19 Ilejemeje Youth Team(8) 1404 0 0,66 1,56 4. +15

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.