OrcaScore

Lig

NPSL

Takip et
Oynanan maç
306/312
Maç başı gol
4,40
1.347 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%63· %78
58 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 1132 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 07:00 itibarıyla
En güçlüEl FarolitoElo 1800
En iyi hücumEl FarolitoHücum 1,92
En iyi savunmaEl FarolitoSavunma 0,46
Güç sıralaması — NPSL
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 El Farolito 1800 0 1,92 0,46 1. 0
2 Michigan Rangers FC 1678 0 1,47 0,68 1. +1
3 Ristozi FC 1663 0 1,56 0,62 1. +2
4 West Chester United 1656 0 1,59 0,85 2. +2
5 Duluth FC 1653 0 1,29 0,70 2. +3
6 Virginia Dream FC 1641 0 1,53 0,70 2. +4
7 Ambassadors FC Ohio 1631 0 1,45 0,66 2. +5
8 FC Motown 1625 0 1,25 0,71 4. +4
9 Erie Commodores FC 1621 0 1,32 0,66 1. +8
10 Siouxland United FC 1610 0 1,24 0,73 1. +9
11 Jackson Lions FC 1603 0 1,50 0,78 1. +10
12 Bristol Rhythm AFC 1597 0 1,13 0,78 1. +11
13 Sun City FC(7) 1594 0 1,83 0,56 4. +9
14 FC Pride Elite 1589 0 1,38 0,78 2. +12
15 Philadelphia Ukrainian Nationals 1585 0 1,33 0,88 3. +12
16 Dakota Fusion 1571 0 1,18 0,88 3. +13
17 New Haven United FC 1569 0 1,12 0,84 1. +16
18 American SC New York 1562 0 1,17 0,87 3. +15
19 Flower City Union 1553 0 1,11 0,78 4. +15
20 Alexandria Reds 1549 0 1,20 0,78 4. +16
21 Milwaukee Torrent 1546 0 1,24 0,89 4. +17
22 New Jersey United AC 1537 0 1,08 0,89 6. +16
23 Cleveland SC 1536 0 1,09 0,84 3. +20
24 AC Newport 1529 0 1,07 0,99 5. +19
25 New York Shockers 1527 0 1,14 0,87 2. +23
26 Oakland Stompers 1526 0 1,17 0,96 2. +24
27 Gio's Lions SC 1523 0 1,07 0,93 3. +24
28 Cruizers FC 1520 0 1,13 0,96 3. +25
29 Grove Soccer United 1512 0 1,00 0,94 7. +22
30 District Elite FC 1511 0 1,06 0,97 5. +25
31 Statesville FC 1502 0 1,04 0,91 3. +28
32 Santa Cruz FC 1494 0 0,93 1,04 4. +28
33 Virginia Beach City FC 1491 0 0,95 1,06 3. +30
34 Rochester NY FC Academy 1477 0 0,89 1,04 5. +29
35 865 Alliance 1467 0 0,91 1,01 2. +33
36 Greenville United 1466 0 0,89 1,04 4. +32
37 Charlottetowne Hops FC 1463 0 0,90 1,02 5. +32
38 FC Frederick 1461 0 0,90 1,27 6. +32
39 WCU Predators 1451 0 1,01 1,18 5. +34
40 Mint Hill FC 1424 0 0,76 1,25 6. +34
41 Hub City FC 1421 0 0,84 1,33 8. +33
42 Joy St. Louis Park 1420 0 0,82 1,28 6. +36
43 Players Development Academy 1419 0 0,86 1,25 7. +36
44 Minnesota Blizzard FC 1403 0 0,77 1,17 4. +40
45 Sioux Falls Thunder 1394 0 0,77 1,29 5. +40
46 Vacaville Elite(9) 1378 0 0,50 2,14 5. +41
47 Wisconsin Conquerors FC 1369 0 0,70 1,44 5. +42
48 Buffalo Stallions 1368 0 0,68 1,51 6. +42
49 Burlington United FC 1365 0 0,76 1,37 7. +42
50 Dmv Elite FC 1365 0 0,76 1,18 9. +41
51 Osners FC 1362 0 0,67 1,33 6. +45
52 Niagara 1812 1293 0 0,57 1,76 7. +45
53 Real San Jose 1288 0 0,54 1,97 6. +47
54 Southern Indiana Guardians FC 1244 0 0,56 2,00 6. +48
55 Hershey FC 1223 0 0,41 2,71 8. +47

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.