OrcaScore

Kupa

Notts Trophy

Takip et
Oynanan maç
37/46
Maç başı gol
5,00
185 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%62· %84
1 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 37 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 00:03 itibarıyla
En güçlüErnehale ColtsElo 1590
En iyi hücumErnehale ColtsHücum 1,22
En iyi savunmaErnehale ColtsSavunma 0,85
Güç sıralaması — Notts Trophy
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Ernehale Colts(5) 1590 0 1,22 0,85 – –
2 West Bridgford Ragazzi(5) 1562 0 1,10 0,87 – –
3 Southwell City Stingrays(3) 1540 0 1,10 0,91 – –
4 Rainworth Jnrs(4) 1540 0 1,09 0,93 – –
5 Walesby Jnrs(4) 1533 0 0,98 0,95 – –
6 Cotgrave Blue(3) 1528 0 1,10 0,99 – –
7 Muskham Cougars(3) 1525 0 0,97 1,02 – –
8 West Bridgford Echo(2) 1519 0 1,00 1,04 – –
9 Wollaton Hall & Bramcote U16 Sat(1) 1519 0 0,90 1,08 – –
10 Priory Celtic Green(3) 1516 0 0,92 1,06 – –
11 Bingham Town White(2) 1510 0 1,00 1,00 – –
12 Spirit Celtic Red(2) 1508 0 0,89 1,12 – –
13 Loughborough Emmanuel Eagles(2) 1508 0 1,03 1,03 – –
14 Radcliffe Olympic(2) 1508 0 1,00 1,00 – –
15 Lowdham Colts Black(2) 1504 0 0,94 1,06 – –
16 RHP Colts Green(1) 1503 0 0,87 1,13 – –
17 Southwell City Vipers(1) 1503 0 0,86 1,12 – –
18 AFC Market Bosworth(3) 1496 0 0,76 1,22 – –
19 West Bridgford Predators(2) 1496 0 0,84 1,21 – –
20 Newark Town Titans(2) 1493 0 0,77 1,25 – –
21 Meden Vale Colts(3) 1490 0 0,78 1,32 – –
22 Wollaton Hall & Bramcote Titans U16 Sat(1) 1486 0 0,81 1,23 – –
23 Fernwood Foxes Red(1) 1486 0 0,84 1,17 – –
24 Spirit Celtic Outlaws(1) 1484 0 0,79 1,30 – –
25 NG United(1) 1481 0 0,80 1,22 – –
26 Mansfield Rangers(2) 1481 0 0,77 1,25 – –
27 Bridon AFC(1) 1481 0 0,80 1,28 – –
28 Calverton MW Blue(1) 1481 0 0,76 1,33 – –
29 Wollaton Hall & Bramcote(1) 1481 0 0,76 1,27 – –
30 Riverside Jnr Rapids(1) 1480 0 0,77 1,30 – –
31 Sherwood Green(1) 1480 0 0,80 1,27 – –
32 Carlton Town Jnr Lions(1) 1479 0 0,79 1,26 – –
33 Breaston Park Black(1) 1479 0 0,80 1,30 – –
34 Ravenshead Reds(1) 1476 0 0,77 1,32 – –
35 Phoenix Inham(1) 1474 0 0,76 1,29 – –
36 Bulwell Athletic Dynamos(1) 1473 0 0,71 1,46 – –
37 AFC Vernon Red(1) 1473 0 0,67 1,52 – –
38 DLFC Blue(1) 1469 0 0,72 1,39 – –
39 Edwalton Cavaliers White(1) 1463 0 0,69 1,47 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.