OrcaScore

Kupa

MOL Cup

Takip et
Oynanan maç
149/163
Maç başı gol
3,69
550 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%52· %66
14 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 449 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 04:54 itibarıyla
En güçlüMFK KarvináElo 1618
En iyi hücumSK Slavia PrahaHücum 1,71
En iyi savunmaSK Slavia PrahaSavunma 0,59
YükselenFK Pardubice+26 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — MOL Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 MFK Karviná(9) 1618 0 1,46 0,66 – –
2 Mladá Boleslav 1612 +13 1,47 0,65 – –
3 FK Pardubice(9) 1611 +26 1,40 0,72 – –
4 SK Slavia Praha(8) 1605 +21 1,71 0,59 – –
5 Baník Ostrava 1603 +22 1,30 0,77 – –
6 FC Zlín(9) 1601 0 1,25 0,77 – –
7 FC Slovan Liberec(7) 1591 +14 1,27 0,71 – –
8 Bohemians Praha 1905 1590 −13 1,25 0,84 – –
9 FK Teplice(9) 1586 −14 1,12 0,86 – –
10 AC Sparta Praha 1584 −22 1,32 0,72 – –
11 FC Zbrojovka Brno 1583 −21 1,28 0,83 – –
12 Dukla Praha(9) 1582 0 1,23 0,76 – –
13 1. SK Prostějov(8) 1581 −4 1,39 0,70 – –
14 FK Jablonec 1581 0 1,27 0,71 – –
15 FC Viktoria Plzeň(9) 1580 +26 1,30 0,82 – –
16 SK Artis Brno(9) 1571 0 1,17 0,81 – –
17 FK Frydek Mistek(7) 1568 0 1,14 0,84 – –
18 SK Sigma Olomouc(8) 1562 0 1,10 0,90 – –
19 SK Kladno(7) 1561 0 1,24 0,83 – –
20 FC Hradec Králové(8) 1559 +4 1,05 0,89 – –
21 FC Silon Táborsko 1558 0 1,08 0,95 – –
22 FK Třinec(8) 1557 0 1,26 0,82 – –
23 1. FC Slovácko(8) 1554 −26 1,05 0,95 – –
24 SK Uničov(7) 1551 0 1,08 0,91 – –
25 FK VIAGEM Ústí nad Labem(8) 1549 0 1,10 0,88 – –
26 Vítkovice(9) 1547 0 1,15 0,84 – –
27 Vysočina Jihlava(7) 1546 −38 1,10 0,97 – –
28 SK Hanácká Slavia Kroměříž(8) 1543 0 0,93 1,04 – –
29 Polanka(4) 1538 0 0,91 1,09 – –
30 Vysoké Mýto(8) 1535 0 1,50 0,74 – –
31 FK Most-Baník Souš(6) 1535 0 1,00 0,96 – –
32 FK Viktoria Žižkov(7) 1532 0 0,96 1,08 – –
33 Králův Dvůr(7) 1531 0 1,22 0,91 – –
34 FC Hlučín(8) 1530 0 0,87 1,07 – –
35 FK Neratovice-Byškovice(6) 1530 0 1,14 0,97 – –
36 FK Čáslav(2) 1528 0 0,90 1,08 – –
37 MFK Havířov(7) 1524 0 1,00 0,99 – –
38 FC Sellier & Bellot Vlašim(5) 1523 0 1,09 0,92 – –
39 Slezský FC Opava(5) 1522 0 0,74 1,28 – –
40 FK Hodonin(6) 1522 0 0,88 1,11 – –
41 TJ Jiskra Domažlice(7) 1522 0 1,22 0,93 – –
42 Loko Vltavín(7) 1521 0 0,84 1,20 – –
43 FC Vsetín(7) 1519 0 1,04 1,02 – –
44 FC Krimice(4) 1519 0 1,22 0,81 – –
45 ČSK Uherský Brod(8) 1515 0 0,92 1,03 – –
46 SK Benátky nad Jizerou(6) 1515 0 1,17 0,87 – –
47 Spartak Police Nad Metuji(7) 1514 0 0,94 1,07 – –
48 FK Admira Praha(6) 1512 0 0,96 1,05 – –
49 SK Zápy(6) 1511 0 1,13 0,89 – –
50 1.FK Příbram(6) 1510 0 0,93 1,02 – –
51 Trutnov(7) 1508 0 0,91 1,14 – –
52 SK Sokol Brozany(7) 1508 0 0,91 1,08 – –
53 FC Písek(6) 1508 0 0,97 1,01 – –
54 FK Varnsdorf(8) 1507 0 1,11 0,88 – –
55 FK Horní Ředice(9) 1506 0 1,02 0,96 – –
56 Spartak Velká Bíteš(3) 1505 0 0,87 1,09 – –
57 FK Brandys Nad Labem(6) 1505 0 0,99 0,97 – –
58 TJ Unie Hlubina(4) 1504 0 0,75 1,31 – –
59 SFK Vrchovina(4) 1500 0 0,72 1,35 – –
60 FK Benešov(5) 1500 0 0,93 1,08 – –
61 SK Motorlet Praha(7) 1500 0 0,85 1,18 – –
62 Sokol Belotin(2) 1498 0 1,10 0,93 – –
63 FC Slovan Havlíčkův Brod(5) 1498 0 0,96 1,07 – –
64 Sokolov(6) 1497 0 1,05 0,92 – –
65 TVD Slavičín(5) 1496 0 0,85 1,27 – –
66 FC Strání(6) 1495 0 1,00 0,98 – –
67 Meteor Praha VIII(7) 1495 0 1,22 0,84 – –
68 SK Slany(5) 1495 0 0,89 1,13 – –
69 SK Aritma Praha(5) 1495 0 0,80 1,21 – –
70 TJ Sokol Lanzhot(7) 1494 0 0,86 1,09 – –
71 SK Dynamo České Budějovice(5) 1494 0 0,80 1,23 – –
72 Bospor Bohumín(7) 1493 0 1,23 0,85 – –
73 FK Chlumec nad Cidlinou(5) 1493 0 0,76 1,29 – –
74 FC Hlinsko(6) 1493 0 0,88 1,12 – –
75 FC Chomutov(4) 1493 0 0,79 1,25 – –
76 SK Hranice(6) 1492 0 0,87 1,17 – –
77 Slavoj Cesky Krumlov(4) 1492 0 1,09 0,99 – –
78 Tatran Brno Bohunice(6) 1491 0 1,06 0,93 – –
79 Strakonice(2) 1491 0 0,90 1,07 – –
80 Arsenal Česká Lípa(5) 1491 0 0,82 1,22 – –
81 Turnov(5) 1490 0 0,88 1,08 – –
82 FK Hermanuv Mestec(2) 1490 0 1,04 0,95 – –
83 FK Nové Sady(8) 1488 0 0,92 1,13 – –
84 Povltavska FA(5) 1488 0 0,74 1,41 – –
85 Dosta Bystrc(1) 1487 0 0,73 1,33 – –
86 TJ Sokol Tasovice(6) 1487 0 0,97 1,00 – –
87 SK Krumvir(2) 1487 0 0,85 1,16 – –
88 Olympia Rajecko(3) 1486 0 1,00 1,10 – –
89 SK Slavia Vejprnice(2) 1486 0 0,87 1,16 – –
90 Petrin Plzen(6) 1485 0 1,02 1,00 – –
91 Slovan Velvary(4) 1485 0 0,92 1,04 – –
92 SK Sulko Zabreh(5) 1484 0 0,92 1,16 – –
93 FC Slavia HK(3) 1483 0 0,88 1,12 – –
94 FK Blansko(2) 1482 0 0,88 1,11 – –
95 FC Slavia Hradec Kralove(1) 1482 0 0,88 1,13 – –
96 FK Dvur Kralove(1) 1482 0 0,89 1,12 – –
97 TJ Břidličná(4) 1481 0 0,99 1,01 – –
98 Hluboka(7) 1481 0 0,97 0,98 – –
99 FK Komarov(5) 1481 0 0,94 1,18 – –
100 Velke Hamry(5) 1481 0 0,79 1,26 – –
101 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí(5) 1481 0 0,83 1,26 – –
102 Tj Sokol Horni Becva(1) 1480 0 0,86 1,12 – –
103 A.F.C. Humpolec(4) 1480 0 0,83 1,16 – –
104 TJ Bystřice(1) 1480 0 0,80 1,25 – –
105 Nový Jičín(3) 1479 0 0,66 1,52 – –
106 Tj Viktoria Vestec(1) 1479 0 0,84 1,23 – –
107 FK Ostrov(3) 1479 0 0,70 1,49 – –
108 FK Spartak Rychnov nad Kněžnou(1) 1479 0 0,77 1,26 – –
109 SK Spartak Příbram(2) 1479 0 0,94 1,10 – –
110 Bedrichov(1) 1478 0 0,81 1,25 – –
111 1 SC Znojmo FK(2) 1478 0 0,70 1,41 – –
112 FK Kozlovice(8) 1478 0 1,04 0,97 – –
113 FK Slavoj Vyšehrad(1) 1478 0 0,79 1,24 – –
114 Letohrad(1) 1478 0 0,56 1,93 – –
115 Tatran Ždírec n. D.(4) 1477 0 0,85 1,16 – –
116 FK Přepeře(6) 1477 0 1,22 0,84 – –
117 SK Rapid Psary(5) 1477 0 0,98 1,06 – –
118 Slavia Karlovy Vary(8) 1477 0 0,99 1,00 – –
119 Rymarov(4) 1476 0 0,74 1,35 – –
120 FS Trebic(5) 1476 0 0,88 1,08 – –
121 FC Sparta Brno(5) 1475 0 0,84 1,24 – –
122 FK Spartak Soběslav(5) 1475 0 0,78 1,34 – –
123 Sokol Hostouň(5) 1475 0 0,81 1,21 – –
124 Breclav(3) 1473 0 0,73 1,30 – –
125 TJ Valašské Meziříčí(4) 1473 0 0,87 1,10 – –
126 SK Stonava(2) 1472 0 0,88 1,13 – –
127 ABC Branik(1) 1472 0 0,83 1,21 – –
128 FC Pencin A(1) 1472 0 0,75 1,31 – –
129 SK Sparta Kolín(4) 1472 0 0,73 1,34 – –
130 FK Hvezda Cheb(1) 1472 0 0,79 1,25 – –
131 FC Zvvz Milevsko(2) 1472 0 0,73 1,38 – –
132 SSK Bilovec(5) 1471 0 0,94 1,03 – –
133 MFK Chrudim(3) 1471 0 0,66 1,50 – –
134 TJ Slovan Bzenec(7) 1470 0 0,99 0,99 – –
135 Elseremo Brumov(4) 1470 0 0,82 1,23 – –
136 SK Hořovice(6) 1470 0 0,84 1,15 – –
137 FC Žďas Žďár nad Sázavou(5) 1469 0 0,68 1,51 – –
138 FSC Stará Říše(1) 1469 0 0,72 1,39 – –
139 FC Rokycany(7) 1469 0 0,95 1,01 – –
140 FK Klasterec Nad Ohri(2) 1469 0 0,69 1,69 – –
141 SK Slavia Ceske Budejovice(1) 1467 0 0,76 1,36 – –
142 FK Šternberk(2) 1466 0 0,77 1,32 – –
143 FK Velké Meziříčí(4) 1466 0 0,64 1,54 – –
144 Vratimov(5) 1464 0 0,97 1,01 – –
145 Spartak Hluk(2) 1464 0 0,85 1,21 – –
146 SK Steti(4) 1464 0 0,71 1,41 – –
147 MFK Kravare(1) 1463 0 0,74 1,40 – –
148 FC Chotěboř(4) 1462 0 0,82 1,27 – –
149 FK Šumperk(3) 1462 0 0,70 1,41 – –
150 FK Okula Nyrsko(1) 1461 0 0,68 1,50 – –
151 Čechie Vykáň(2) 1460 0 0,83 1,14 – –
152 Tatran Všechovice(5) 1459 0 0,82 1,18 – –
153 Svitavy(2) 1459 0 0,68 1,48 – –
154 Tempo Prague(2) 1459 0 0,85 1,22 – –
155 FC Kurim(7) 1458 0 0,75 1,34 – –
156 SFK Elko Holešov(3) 1457 0 0,78 1,27 – –
157 SK Senco Doubravka(5) 1457 0 0,72 1,51 – –
158 SK Kosmonosy(4) 1456 0 0,82 1,23 – –
159 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí(5) 1454 0 0,62 1,65 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.