OrcaScore

Lig · 1. kademe

MLS

Takip et
Oynanan maç
495/516
Maç başı gol
3,26
1.612 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%64· %64
91 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 1376 lig maçından hesaplandı · 2 Kas 08:41 itibarıyla
En güçlüNashville SCElo 1675
En iyi hücumInter Miami CFHücum 1,31
En iyi savunmaNashville SCSavunma 0,79
YükselenColumbus Crew+82 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — MLS
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Nashville SC 1675 +19 1,16 0,79 1. 0
2 Vancouver Whitecaps 1606 +4 1,26 0,79 1. +1
3 Inter Miami CF 1605 +14 1,31 0,95 3. 0
4 Philadelphia Union 1585 −14 1,19 0,86 11. −7
5 Chicago Fire 1568 +18 1,13 0,93 5. 0
6 FC Dallas 1560 −25 1,02 0,96 2. +4
7 Charlotte FC 1557 +13 1,05 0,97 7. 0
8 New England Revolution 1539 +20 1,00 0,97 4. +4
9 Columbus Crew 1535 +82 1,05 0,90 14. −5
10 FC Cincinnati 1521 +26 1,07 1,05 13. −3
11 St.Louis City 1519 −83 1,05 0,99 4. +7
12 Orlando City SC 1515 +1 1,07 1,17 16. −4
13 Houston Dynamo 1512 −2 0,86 0,97 5. +8
14 San Jose Earthquakes 1510 0 1,02 1,02 3. +11
15 Portland Timbers 1506 +38 1,00 1,04 8. +7
16 LA Galaxy 1505 +15 0,97 1,11 7. +9
17 Los Angeles FC 1504 −18 1,07 0,84 6. +11
18 Minnesota United 1500 +61 1,02 1,01 12. +6
19 New York City FC 1482 −12 0,97 0,92 23. −4
20 San Diego FC 1481 −8 1,06 1,03 13. +7
21 Real Salt Lake 1479 +44 0,97 0,99 11. +10
22 Seattle Sounders FC 1473 −21 0,98 0,94 10. +12
23 Toronto FC 1470 +4 0,89 1,08 24. −1
24 Colorado 1465 +4 0,93 0,99 9. +15
25 NY Red Bulls 1435 −2 0,99 1,08 22. +3
26 Austin 1417 −52 0,80 1,20 14. +12
27 Atlanta 1415 −8 0,91 1,05 27. 0
28 DC United 1372 −52 0,84 1,11 28. 0
29 CF Montréal 1354 −32 0,81 1,14 29. 0
30 Sporting Kansas City 1335 −36 0,79 1,34 15. +15

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.

Sezon simülasyonu

Ücretsiz üye ol, şampiyonluk ve düşme olasılıklarını gör.

Üyelik ücretsiz, bir dakika sürer.