- Oynanan maç
- 436/440
- Maç başı gol
- 3,32 1.449 gol
- Ev · Beraberlik · Deplasman
- KG var · 2,5 üst
- %64· %66 99 kırmızı kart
Oynanan maç43630 takım
Gol1452maç başı 3.33
Ev sahibi galibiyeti%48ev 210 · beraberlik 98 · deplasman 128
Sarı kart1849Kırmızı kart: 99
Ortalama puan
- 1
Ventura County FC7,03 - 2
Crown Legacy FC6,99 - 3
Chattanooga FC6,95 - 4
Austin FC II6,95 - 5
San Jose Earthquakes II6,92
Atılan gol
Yenen gol
Net pozisyon
- 1
Connecticut United110 - 2
Chattanooga FC105 - 3
Crown Legacy FC104 - 4
Columbus Crew 2101 - 5
Atlanta United 2101
Kaçan net pozisyon
- 1
Atlanta United 266 - 2
Connecticut United65 - 3
Austin FC II60 - 4
Chattanooga FC59 - 5
Columbus Crew 258
Koşu (km)
- 1
San Jose Earthquakes II2.872,01 - 2
Carolina Core FC2.665,89 - 3
Real Monarchs SLC2.657,6 - 4
Saint Louis City SC 22.689,99 - 5
Philadelphia Union II2.570,65
Sprint
- 1
Carolina Core FC2.782 - 2
Philadelphia Union II2.721 - 3
Vancouver Whitecaps FC II2.447 - 4
Crown Legacy FC2.588 - 5
New England Revolution II2.499
kilometersCoveredPerGame
- 1
Tacoma Defiance108,93 - 2
Toronto FC II107,81 - 3
New York Red Bulls II107,73 - 4
San Jose Earthquakes II106,37 - 5
Colorado Rapids 2106,06
numberOfSprintsPerGame
- 1
New York Red Bulls II117,45 - 2
Philadelphia Union II108,84 - 3
Carolina Core FC107 - 4
Connecticut United106,71 - 5
Toronto FC II106,67
Direkten dönen
Sarı kart
Kırmızı kart
Topla oynama
- 1
New York Red Bulls II57,43 - 2
Inter Miami CF II54,93 - 3
Saint Louis City SC 254,75 - 4
Ventura County FC54,29 - 5
New York City FC II53,72
İsabetli pas
- 1
New York Red Bulls II13.385 - 2
Ventura County FC13.519 - 3
Los Angeles FC 213.103 - 4
Saint Louis City SC 211.926 - 5
New York City FC II11.806
accurateLongBalls
- 1
Austin FC II811 - 2
Chattanooga FC764 - 3
Columbus Crew 2761 - 4
New England Revolution II711 - 5
Inter Miami CF II675
accurateCrosses
shots
shotsOnTarget
- 1
Chattanooga FC184 - 2
Orlando City B160 - 3
New York Red Bulls II171 - 4
Houston Dynamo 2163 - 5
Atlanta United 2163
successfulDribbles
- 1
New York Red Bulls II301 - 2
New England Revolution II288 - 3
Toronto FC II263 - 4
Orlando City B255 - 5
Atlanta United 2264
tackles
- 1
Toronto FC II575 - 2
Connecticut United603 - 3
New York Red Bulls II577 - 4
Los Angeles FC 2594 - 5
Minnesota United FC 2551
interceptions
- 1
Inter Miami CF II332 - 2
Toronto FC II300 - 3
Connecticut United321 - 4
New York City FC II303 - 5
Minnesota United FC 2303
clearances
- 1
Tacoma Defiance740 - 2
San Jose Earthquakes II739 - 3
Columbus Crew 2731 - 4
FC Cincinnati 2650 - 5
Inter Miami CF II622
corners
- 1
Saint Louis City SC 2184 - 2
Minnesota United FC 2179 - 3
Crown Legacy FC185 - 4
New England Revolution II167 - 5
Chattanooga FC173
fouls
- 1
Philadelphia Union II465 - 2
New York Red Bulls II492 - 3
Colorado Rapids 2430 - 4
Real Monarchs SLC425 - 5
Inter Miami CF II415
penaltyGoals
penaltyGoalsConceded
cleanSheets
expectedGoals
- 1
Chattanooga FC50,29 - 2
Atlanta United 246,38 - 3
Connecticut United45,34 - 4
New York Red Bulls II41,89 - 5
Minnesota United FC 241,77
expectedGoalsOnTarget
- 1
Chattanooga FC55,85 - 2
Connecticut United48,37 - 3
San Jose Earthquakes II47,48 - 4
Houston Dynamo 242,32 - 5
Atlanta United 241,65
expectedAssists
- 1
New York Red Bulls II30,36 - 2
Atlanta United 230,27 - 3
Chattanooga FC29,15 - 4
New England Revolution II27,69 - 5
Columbus Crew 227,43
goalsPrevented
- 1
Austin FC II3,49 - 2
Houston Dynamo 20,58 - 3
Portland Timbers II-0,29 - 4
Philadelphia Union II-4,37 - 5
San Jose Earthquakes II-6,11
touches
- 1
New York Red Bulls II21.961 - 2
Ventura County FC21.446 - 3
Los Angeles FC 221.042 - 4
Columbus Crew 220.724 - 5
New York City FC II19.256
keyPasses
- 1
Atlanta United 2349 - 2
New England Revolution II343 - 3
Los Angeles FC 2364 - 4
Chicago Fire FC II315 - 5
New York Red Bulls II332
defensiveContributions
- 1
Connecticut United1.640 - 2
Toronto FC II1.525 - 3
Los Angeles FC 21.684 - 4
Inter Miami CF II1.517 - 5
Tacoma Defiance1.571
Takım istatistikleri
Takımların sezon istatistikleri (beklenen gol, şut, büyük fırsat, topla oynama, ortalama puan); beklenen gole göre sıralı.
| Takım | M | G | xG | Ş | İŞ | BF | TO | P | GYM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 65 | 50,29 | 450 | 184 | 105 | %45 | 6,95 | 8 | |
| 29 | 62 | 46,38 | 466 | 163 | 101 | %52 | 6,91 | 4 | |
| 30 | 61 | 45,34 | 396 | 167 | 110 | %43 | 6,82 | 4 | |
| 30 | 62 | 41,89 | 452 | 171 | 84 | %57 | 6,86 | 3 | |
| 29 | 45 | 41,77 | 436 | 141 | 74 | %50 | 6,91 | 7 | |
| 31 | 55 | 41,35 | 407 | 161 | 101 | %53 | 6,92 | 5 | |
| 30 | 56 | 40,16 | 427 | 152 | 70 | %50 | 6,92 | 5 | |
| 30 | 56 | 38,92 | 411 | 155 | 90 | %50 | 6,95 | 15 | |
| 29 | 55 | 38,90 | 423 | 163 | 72 | %49 | 6,92 | 9 | |
| 31 | 54 | 37,23 | 466 | 170 | 74 | %53 | 6,89 | 6 | |
| 31 | 62 | 36,47 | 417 | 168 | 87 | %54 | 7,03 | 9 | |
| 29 | 48 | 36,27 | 440 | 159 | 73 | %52 | 6,91 | 7 | |
| 28 | 50 | 33,12 | 389 | 143 | 66 | %53 | 6,86 | 5 | |
| 29 | 51 | 32,43 | 361 | 140 | 67 | %54 | 6,83 | 7 | |
| 29 | 50 | 32,01 | 322 | 135 | 69 | %49 | 6,84 | 9 | |
| 30 | 70 | 31,87 | 419 | 155 | 104 | %52 | 6,99 | 8 | |
| 29 | 44 | 31,50 | 351 | 124 | 70 | %46 | 6,87 | 6 | |
| 30 | 39 | 31,38 | 423 | 154 | 65 | %44 | 6,92 | 15 | |
| 28 | 28 | 29,43 | 339 | 117 | 56 | %53 | 6,68 | 3 | |
| 28 | 42 | 28,19 | 369 | 135 | 50 | %48 | 6,88 | 5 | |
| 28 | 40 | 27,22 | 345 | 125 | 65 | %47 | 6,83 | 6 | |
| 29 | 42 | 26,99 | 380 | 137 | 68 | %55 | 6,86 | 8 | |
| 28 | 38 | 25,17 | 355 | 131 | 52 | %50 | 6,77 | 4 | |
| 28 | 48 | 24,70 | 306 | 131 | 49 | %48 | 6,83 | 5 | |
| 28 | 55 | 24,54 | 380 | 160 | 68 | %53 | 6,80 | 1 | |
| 28 | 39 | 24,38 | 356 | 119 | 60 | %49 | 6,77 | 2 | |
| 28 | 37 | 23,10 | 311 | 120 | 49 | %44 | 6,79 | 5 | |
| 28 | 36 | 22,08 | 357 | 133 | 49 | %47 | 6,72 | 1 | |
| 28 | 32 | 21,30 | 293 | 105 | 45 | %42 | 6,72 | 3 | |
| 28 | 30 | 20,68 | 350 | 133 | 49 | %55 | 6,67 | 1 |
