OrcaScore

Kupa

MFA Cup

Takip et
Oynanan maç
40/41
Maç başı gol
3,08
123 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%45· %58
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 40 lig maçından hesaplandı · 3 Kas 15:34 itibarıyla
En güçlüAS Port-Louis 2000Elo 1596
En iyi hücumAS Port-Louis 2000Hücum 1,56
En iyi savunmaAS Port-Louis 2000Savunma 0,65
Güç sıralaması — MFA Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 AS Port-Louis 2000(5) 1596 0 1,56 0,65 – –
2 La Cure Waves SC(5) 1572 0 1,29 0,81 – –
3 Poudre d'Or À Tout Casser FC(3) 1541 0 1,12 0,93 – –
4 Cercle de Joachim SC(4) 1531 0 1,06 0,95 – –
5 Pamplemousses SC(3) 1526 0 0,99 1,03 – –
6 Sainte Mirren des Casernes SC(2) 1518 0 0,93 1,12 – –
7 Mangalkhan SC(3) 1511 0 0,88 1,14 – –
8 Plaine Magnien Star FC(2) 1510 0 1,02 0,99 – –
9 AS Rivière du Rempart(4) 1506 0 0,95 1,01 – –
10 Quatre-Bornes Swansea Club(5) 1505 0 0,81 1,25 – –
11 Port-Louis Black Horns FC(2) 1505 0 0,85 1,18 – –
12 Preston Football Club Sainte Croix(2) 1504 0 0,89 1,15 – –
13 Flacq El Classico FC(1) 1503 0 0,89 1,15 – –
14 Plaisance Peacock FC(1) 1503 0 0,86 1,13 – –
15 US Beau Bassin/Rose Hill(1) 1503 0 0,89 1,10 – –
16 Roche Bon Dieu Saint Étienne SC(2) 1503 0 0,89 1,15 – –
17 Olympic Souillac Bolton FC(2) 1501 0 0,86 1,17 – –
18 Vale Starlight SC(3) 1501 0 0,84 1,20 – –
19 Trèfles Liverpool Sports Club(3) 1499 0 0,86 1,18 – –
20 Petite Rivière Noire FC(2) 1498 0 0,86 1,13 – –
21 Entente Boulet Rouge/Riche-Mare Rovers(1) 1497 0 0,81 1,19 – –
22 La Gaulette Sharks SC(1) 1497 0 0,82 1,19 – –
23 La Cure Sylvester SC(2) 1492 0 0,75 1,30 – –
24 Rose-Belle Rovers SC(1) 1487 0 0,84 1,19 – –
25 MFA/SLB/High Performance Centre U17(1) 1487 0 0,82 1,20 – –
26 AS Vacoas-Phoenix(1) 1486 0 0,79 1,25 – –
27 Grande Rivière Noire FC(1) 1486 0 0,83 1,22 – –
28 Roche-Bois Bolton City Youth Club(2) 1485 0 0,78 1,23 – –
29 MFA/SLB/High Performance Centre U20(1) 1483 0 0,76 1,32 – –
30 Curepipe Starlight SC(2) 1483 0 0,80 1,21 – –
31 Union Sportive Trou-aux-Biches(1) 1483 0 0,78 1,31 – –
32 Chebel Citizen SC(2) 1482 0 0,77 1,26 – –
33 Morgan Cascavelle SC(1) 1481 0 0,79 1,25 – –
34 Grande Riviere Sud Est Wanderers(1) 1481 0 0,79 1,26 – –
35 Pointe-aux-Sables Mates SC(1) 1481 0 0,79 1,24 – –
36 Savanne SC(1) 1480 0 0,78 1,32 – –
37 AS Quatre-Bornes(1) 1480 0 0,79 1,26 – –
38 Bois Marchand Black Rhinos SC(1) 1479 0 0,77 1,31 – –
39 Highlands Rangers FC(1) 1479 0 0,78 1,30 – –
40 Saint Pierre Blue Shadows FC(1) 1478 0 0,74 1,38 – –
41 Faucon Flacq SC(1) 1476 0 0,67 1,53 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.