OrcaScore

Lig

LFA Second Division

Takip et
Oynanan maç
54/60
Maç başı gol
2,96
160 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%57· %52
1 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 54 lig maçından hesaplandı · 7 Kas 11:39 itibarıyla
En güçlüGedeh FCElo 1569
En iyi hücumGedeh FCHücum 1,35
En iyi savunmaGedeh FCSavunma 0,68
Güç sıralaması — LFA Second Division
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Gedeh FC(6) 1569 0 1,35 0,68 1. 0
2 Samira FC(6) 1543 0 1,34 0,94 2. 0
3 PSA(6) 1537 0 1,27 0,74 3. 0
4 Sinoe NPA(6) 1527 0 1,12 0,74 7. −3
5 Nimba United FC(6) 1527 0 1,23 0,83 6. −1
6 BEA Mountain II(6) 1520 0 1,24 0,85 5. +1
7 Thunder Fc(6) 1515 0 1,03 1,04 4. +3
8 Nimba Kwado FC(6) 1515 0 1,01 0,87 8. 0
9 Cece United(6) 1499 0 0,90 1,01 9. 0
10 Invincible Eleven FC(6) 1497 0 0,94 1,01 10. 0
11 Bain United(6) 1496 0 0,91 1,05 12. −1
12 Mighty Barrolle(6) 1488 0 0,94 1,18 11. +1
13 Gompa(6) 1481 0 0,94 1,00 13. 0
14 Susa FC(6) 1473 0 0,87 1,12 17. −3
15 Kortu FA(6) 1456 0 0,79 1,22 15. 0
16 Wein Town United(6) 1455 0 0,72 1,44 14. +2
17 Tebeh Football Academy(6) 1452 0 0,96 1,31 18. −1
18 Margibi FC(6) 1451 0 0,77 1,37 16. +2

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.