OrcaScore

Lig

GARFA Division Two

  • Gana
  • Sezon 2026/27
Takip et
Oynanan maç
105/108
Maç başı gol
2,32
244 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%46· %44
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 1345 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 07:50 itibarıyla
En güçlüFC True LifeElo 1650
En iyi hücumFC True LifeHücum 1,55
En iyi savunmaFC True LifeSavunma 0,60
YükselenFC Third World+72 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — GARFA Division Two
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 FC True Life 1650 −39 1,55 0,60 6. −5
2 Tema United FC 1628 +9 1,40 0,72 1. +1
3 Great Ambition FC 1607 −35 1,14 0,82 4. −1
4 Tema Faith FC 1603 +18 1,34 0,77 2. +2
5 FC John Paintsil 1600 −3 1,30 0,74 1. +4
6 FC Alajo United 1599 +16 1,15 0,87 1. +5
7 Okor Nowomi FC 1597 +1 1,31 0,84 4. +3
8 FC Sporting Club Accra 1593 −18 1,38 0,74 6. +2
9 AsanSka FC 1579 −40 1,15 0,81 9. 0
10 A5 Rences FC 1579 0 1,19 0,78 3. +7
11 FC NewTown Youth 1566 −63 1,16 0,84 14. −3
12 FC Trussfut 1563 +46 1,26 0,83 1. +11
13 FC JP(5) 1558 +35 1,10 0,84 2. +11
14 Cedar Stars FC 1554 +36 1,12 0,84 2. +12
15 Validuas FC 1546 +22 1,08 0,95 3. +12
16 FC Exulted(8) 1543 +2 1,24 0,89 5. +11
17 Supra SC(9) 1541 +4 1,31 0,83 10. +7
18 Crimson FC 1541 +34 1,07 0,87 2. +16
19 SC Guarda Desportiva 1540 −35 1,01 0,99 8. +11
20 FC Kitu Seniors 1540 +1 1,05 0,83 5. +15
21 Ghana Eagles SA 1538 +25 1,17 0,91 3. +18
22 Emmanuel City FA 1535 −55 1,12 0,88 15. +7
23 FDM Field Masters 1532 −37 1,12 0,94 11. +12
24 FC Liberty Academy(4) 1531 +34 1,06 0,88 3. +21
25 FC Tsopoli Simple Winners 1526 −12 1,03 0,90 7. +18
26 Progen FC 1526 +8 1,03 0,94 4. +22
27 FC Dansoman Wise 1524 +67 1,24 0,87 1. +26
28 FC Third World 1522 +72 1,17 0,86 2. +26
29 FC Auroras 1520 −52 1,09 0,97 13. +16
30 FC Accra Golden Boys 1520 +29 1,10 0,87 3. +27
31 FC Banana Inn 1519 −9 1,09 0,94 9. +22
32 Prestige Height FC 1517 +29 0,99 0,96 4. +28
33 M.S.K Zilina Africa 1517 −36 0,96 0,91 9. +24
34 FC Chance For Children 1516 −25 0,96 1,02 12. +22
35 FC Medi 1514 −30 1,02 0,95 11. +24
36 Mobile Phone People FC 1509 +23 1,00 1,01 6. +30
37 FC Desidero 1508 −35 1,02 1,10 10. +27
38 FC Fund Back(2) 1508 0 1,18 0,88 9. +29
39 Real Ebony 1507 +9 1,07 0,96 7. +32
40 FA Teshie(3) 1505 0 0,94 1,20 5. +35
41 FC Paradise Warriors 1503 +28 1,03 0,94 8. +33
42 FC Doxa H-United 1503 −15 1,10 0,95 10. +32
43 FC Rising Talent(2) 1503 0 0,95 1,02 10. +33
44 FC Barcelos(7) 1502 0 0,96 0,96 8. +36
45 Ghana Army 1498 +8 0,92 0,97 6. +39
46 FC Old Gold(3) 1495 0 0,99 0,98 11. +35
47 Union Sportive Avranches 1495 +2 1,11 1,04 9. +38
48 Danbort FC 1493 −22 0,99 1,02 10. +38
49 Still Believe FC 1493 +8 0,99 0,99 7. +42
50 FC Koowa Naso 1490 +17 1,02 0,89 7. +43
51 Eurafrica FC 1488 −39 1,01 1,04 13. +38
52 FC Atlanta Royals(3) 1487 0 0,82 1,16 11. +41
53 Immigration FC 1486 +8 0,97 1,00 11. +42
54 FC Kotoku Shining Stars 1485 +30 1,12 1,04 6. +48
55 FC Decide(3) 1484 0 0,81 1,18 12. +43
56 FC Morjisco Kakraba 1483 −42 0,85 1,16 14. +42
57 FC Jil Eagles 1481 −26 0,93 1,03 13. +44
58 Tudu Mighty Jets FC 1481 −25 0,98 0,98 12. +46
59 Accra Elite Academy 1480 −31 0,94 1,04 12. +47
60 Ada City FC 1478 +32 0,94 1,03 5. +55
61 FC Accra Shooting Stars 1477 +2 0,93 0,98 8. +53
62 Na God FC(2) 1477 0 0,66 1,56 13. +49
63 Charity Stars 1473 +22 0,98 1,08 7. +56
64 FC Ningo United(3) 1472 0 0,83 1,20 12. +52
65 FC Gbawe Youth(3) 1470 0 0,72 1,34 15. +50
66 Madina Republicans FC 1468 +49 1,02 1,07 5. +61
67 FC Remar Ghana 1467 +29 0,90 1,05 4. +63
68 New Life 1467 −9 0,95 1,02 8. +60
69 FC Shooters(3) 1467 0 0,70 1,36 14. +55
70 Prampram Uncle T United FC 1465 −22 0,92 1,05 13. +57
71 Kingdom FC 1452 −36 0,82 1,17 15. +56
72 FC Miracles Stars(3) 1448 0 0,57 1,74 15. +57
73 FC Besiktas J.K Berlin(5) 1443 −24 0,73 1,32 15. +58
74 Inter Millas FC 1416 −1 0,87 1,28 14. +60
75 Soccer Bridge 1411 −34 0,77 1,40 16. +59
76 Ada Kings FC 1402 −20 0,75 1,40 14. +62

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.