OrcaScore

Lig · 2. kademe

FNL

Takip et
Oynanan maç
103/241
1 maç canlı
Maç başı gol
3,07
316 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%66· %63
12 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 600 lig maçından hesaplandı · 2 Kas 19:45 itibarıyla
En güçlüMFK KarvináElo 1587
En iyi hücumMFK KarvináHücum 1,32
En iyi savunmaMFK KarvináSavunma 0,80
YükselenMFK Karviná+47 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — FNL
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 MFK Karviná 1587 +47 1,32 0,80 1. 0
2 Dukla Praha 1551 +3 1,09 0,95 2. 0
3 FC Sellier & Bellot Vlašim 1549 +29 1,04 0,92 4. −1
4 Vysočina Jihlava 1544 +29 1,01 0,94 3. +1
5 1.FK Příbram 1536 +9 1,05 0,95 5. 0
6 Baník Ostrava B 1517 +1 1,10 0,94 9. −3
7 FK VIAGEM Ústí nad Labem 1515 −61 1,02 1,08 6. +1
8 Arsenal Česká Lípa 1487 +21 1,00 1,09 8. 0
9 Silon Táborsko 1485 −38 0,99 0,98 11. −2
10 SK Slavia Praha B 1482 −3 1,12 1,03 7. +3
11 Slezský FC Opava 1479 +2 1,02 0,95 11. 0
12 SK Kladno 1465 −24 0,96 1,13 12. 0
13 SK Hanácká Slavia Kroměříž 1442 +18 0,87 1,05 14. −1
14 FK Třinec 1437 −9 0,86 1,21 16. −2
15 1. SK Prostějov 1430 −13 0,87 1,10 15. 0
16 FK Viktoria Žižkov 1429 −11 0,90 1,16 13. +3

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.