OrcaScore

Kupa

FAI Intermediate Cup

Takip et
Oynanan maç
30/30
Maç başı gol
3,93
118 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%67· %77
6 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 30 lig maçından hesaplandı · 8 Kas 23:38 itibarıyla
En güçlüFinglas UnitedElo 1554
En iyi hücumAvondale UnitedHücum 1,30
En iyi savunmaFinglas UnitedSavunma 0,79
YükselenMayfield United FC+28 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — FAI Intermediate Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Finglas United(4) 1554 +10 1,21 0,79 5. −4
2 St Marys AFC(4) 1540 0 1,08 0,95 – –
3 Cobh Wanderers AFC(4) 1537 0 0,98 0,90 – –
4 St. Mochtas(4) 1526 +27 1,01 1,01 2. +2
5 UCD II(1) 1526 0 1,06 0,96 1. +4
6 Castleview AFC(1) 1526 0 1,08 0,98 3. +3
7 Avondale United(1) 1526 0 1,30 0,79 1. +6
8 Rush Athletic(1) 1521 0 1,01 1,03 4. +4
9 Crumlin United(1) 1521 0 0,97 0,99 7. +2
10 Tolka Rovers AFC(1) 1519 0 0,92 1,07 9. +1
11 Glenville(1) 1517 0 1,03 0,98 3. +8
12 Skerries Town(1) 1514 0 0,96 1,04 6. +6
13 Temple United AFC(1) 1514 0 0,98 1,06 4. +9
14 Hartstown Huntstown(1) 1513 0 0,90 1,09 8. +6
15 Bandon FC(1) 1513 0 0,90 1,09 6. +9
16 Midleton(1) 1512 0 0,91 1,13 5. +11
17 Mayfield United FC(3) 1510 +28 0,83 1,21 2. +15
18 Douglas Hall(1) 1503 0 0,90 1,11 – –
19 Malahide United(2) 1501 0 0,88 1,06 – –
20 Home Farm(2) 1499 0 0,86 1,14 – –
21 Kilbarrack United(1) 1497 0 0,80 1,22 – –
22 Arklow Town(1) 1497 0 0,84 1,19 – –
23 Sacred Heart(1) 1487 0 0,86 1,15 – –
24 Wayside Celtic(1) 1487 0 0,88 1,19 – –
25 Liffey Wanderers(1) 1487 0 0,81 1,21 15. +10
26 Riverstown FC(1) 1487 0 0,81 1,21 7. +19
27 Ringmahon Rangers AFC(1) 1486 0 0,77 1,27 – –
28 Dublin University FC(1) 1486 0 0,77 1,30 17. +11
29 Macroom FC(1) 1486 0 0,79 1,32 9. +20
30 Newbridge Town(1) 1483 0 0,73 1,39 20. +10
31 Bluebell Utd.(1) 1481 0 0,79 1,24 14. +17
32 River Valley Rangers(1) 1479 0 0,76 1,36 19. +13
33 Lucan United FC(1) 1479 0 0,73 1,31 16. +17
34 Rockmount AFC(2) 1475 −12 0,80 1,26 8. +26
35 St. Patrick's C.Y.F.C.(1) 1474 0 0,71 1,43 22. +13
36 Kinsale(1) 1474 0 0,73 1,46 10. +26
37 Ballinhassig(1) 1474 0 0,59 1,76 12. +25
38 College Corinthians FC(2) 1473 0 0,70 1,43 – –
39 Leicester Celtic FC(1) 1473 0 0,68 1,43 21. +18
40 UCC(1) 1472 0 0,64 1,53 11. +29
41 Blackrock College AFC(2) 1469 −10 0,81 1,24 18. +23

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.