OrcaScore

Kupa

FA Trophy, Qualification

Takip et
Oynanan maç
23/23
Maç başı gol
3,43
79 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%56· %65
1 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 231 lig maçından hesaplandı · 2 Kas 23:02 itibarıyla
En güçlüDunston UTSElo 1541
En iyi hücumPontefract Collieries FCHücum 1,31
En iyi savunmaPontefract Collieries FCSavunma 0,80
Güç sıralaması — FA Trophy, Qualification
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Dunston UTS(3) 1541 0 0,94 1,00 – –
2 Sittingbourne(5) 1534 0 1,01 1,12 – –
3 Runcorn Linnets FC(3) 1534 0 1,09 0,92 – –
4 Bootle FC(1) 1534 0 1,22 0,84 – –
5 Pontefract Collieries FC(2) 1526 0 1,31 0,80 – –
6 Bourne Town(1) 1526 0 1,07 0,93 – –
7 Hanley Town FC(3) 1525 0 0,94 1,03 – –
8 Potters Bar Town(3) 1523 0 0,90 1,09 – –
9 Silsden AFC(3) 1522 0 0,93 1,09 – –
10 Aylesbury United(1) 1516 0 1,06 1,06 – –
11 Cambridge City(4) 1516 0 0,86 1,15 – –
12 Barton Rovers(3) 1514 0 0,85 1,17 – –
13 Ascot United(4) 1512 0 0,95 1,06 – –
14 Bognor Regis(3) 1512 0 0,99 0,99 – –
15 Fakenham Town(1) 1512 0 0,89 1,12 – –
16 Hashtag United(3) 1512 0 0,92 1,08 – –
17 Loughborough Students(2) 1510 0 0,85 1,12 – –
18 Morpeth Town(3) 1508 0 0,94 1,03 – –
19 Basford United(4) 1506 0 0,81 1,14 – –
20 Redbridge FC(1) 1504 0 0,88 1,11 – –
21 AFC Croydon Athletic(2) 1503 0 0,90 1,15 – –
22 Mossley AFC(1) 1503 0 0,90 1,16 – –
23 Nuneaton Town(1) 1502 0 0,86 1,14 – –
24 Bradford Park Avenue AFC(4) 1499 0 0,86 1,15 – –
25 Garforth Town AFC(1) 1497 0 0,84 1,21 – –
26 Concord(1) 1497 0 0,82 1,19 – –
27 Witham Town(3) 1497 0 0,86 1,16 – –
28 Hallam FC(1) 1497 0 0,86 1,22 – –
29 Bridlington Town(3) 1496 0 0,87 1,18 – –
30 Stalybridge(2) 1494 0 0,82 1,21 – –
31 Coleshill Town(4) 1490 0 0,79 1,28 – –
32 Bedworth United(2) 1486 0 0,79 1,19 – –
33 Stocksbridge Park Steels(4) 1485 0 0,83 1,18 – –
34 South Park(1) 1483 0 0,72 1,37 – –
35 Grimsby Borough(1) 1483 0 0,78 1,24 – –
36 Lincoln United(2) 1482 0 0,77 1,25 – –
37 Consett AFC(2) 1477 0 0,81 1,26 – –
38 Royston Town(3) 1477 0 0,73 1,38 – –
39 Barwell FC(3) 1474 0 0,75 1,28 – –
40 Newcastle(1) 1474 0 0,69 1,44 – –
41 Margate(2) 1473 0 0,71 1,38 – –
42 Sevenoaks Town(2) 1473 0 0,83 1,24 – –
43 Witton Albion FC(2) 1473 0 0,75 1,29 – –
44 Wroxham FC(2) 1472 0 0,81 1,24 – –
45 Liversedge FC(1) 1466 0 0,62 1,65 – –
46 Padiham(1) 1459 0 0,55 1,90 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.