OrcaScore

Kupa

EURO

Takip et
Oynanan maç
51/51
Maç başı gol
2,25
115 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%57· %41
6 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 51 lig maçından hesaplandı · 6 Kas 02:46 itibarıyla
En güçlüSpainElo 1580
En iyi hücumSpainHücum 1,05
En iyi savunmaSpainSavunma 0,95
Güç sıralaması — EURO
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Spain(7) 1580 0 1,05 0,95 1. 0
2 Germany(5) 1549 0 0,92 1,09 1. +1
3 Switzerland(5) 1534 0 0,89 1,12 2. +1
4 England(7) 1519 0 0,98 1,01 1. +3
5 France(6) 1519 0 1,01 0,98 2. +3
6 Netherlands(6) 1517 0 1,01 1,00 1. +5
7 Portugal(5) 1516 0 0,89 1,12 1. +6
8 Türkiye(5) 1512 0 0,86 1,17 2. +6
9 Slovenia(4) 1502 0 0,85 1,17 4. +5
10 Austria(4) 1502 0 0,88 1,15 1. +9
11 Ukraine(3) 1500 0 0,85 1,17 4. +7
12 Slovakia(4) 1500 0 0,86 1,17 3. +9
13 Italy(4) 1490 0 0,85 1,17 2. +11
14 Serbia(3) 1489 0 0,86 1,16 4. +10
15 Belgium(4) 1488 0 0,87 1,15 2. +13
16 Hungary(3) 1487 0 0,85 1,18 5. +11
17 Georgia(4) 1486 0 0,83 1,22 2. +15
18 Denmark(4) 1485 0 0,85 1,17 2. +16
19 Croatia(3) 1478 0 0,86 1,17 6. +13
20 Romania(4) 1477 0 0,84 1,19 1. +19
21 Albania(3) 1473 0 0,84 1,19 4. +17
22 Czechia(3) 1471 0 0,86 1,17 4. +18
23 Poland(3) 1466 0 0,85 1,18 4. +19
24 Scotland(3) 1460 0 0,83 1,21 4. +20

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.