OrcaScore

Lig

ERFA Division Three

  • Gana
  • Sezon 2026/27
Takip et
Oynanan maç
24/24
Maç başı gol
2,79
67 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%46· %71
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 44 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 10:40 itibarıyla
En güçlüSoccer Buddies FCElo 1554
En iyi hücumSoccer Buddies FCHücum 1,21
En iyi savunmaSoccer Buddies FCSavunma 0,84
Güç sıralaması — ERFA Division Three
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Soccer Buddies FC(2) 1554 0 1,21 0,84 1. 0
2 Mastermind FC(3) 1552 0 1,06 0,95 1. +1
3 Bright Soccer Academy(3) 1533 0 0,92 1,06 1. +2
4 Eastern FC(3) 1531 0 0,95 1,03 2. +2
5 Dawu Soccer Academy(3) 1526 0 0,93 1,14 1. +4
6 Brenase United FC(2) 1526 0 1,03 1,00 1. +5
7 Raiders FC(2) 1500 0 0,86 1,17 2. +5
8 Vatens SC(3) 1499 0 0,88 1,17 4. +4
9 Ayirebi Shooting Stars FC(3) 1498 0 0,79 1,22 3. +6
10 O.B Fc(3) 1490 0 0,75 1,38 2. +8
11 Kade United FC(5) 1486 0 0,88 1,14 2. +9
12 Majesty FC(3) 1481 0 0,91 1,08 3. +9
13 Eastern Parkers FC(3) 1479 0 0,91 1,08 3. +10
14 Mampong Unique FC(5) 1478 0 0,76 1,31 2. +12
15 Deportivo FC(2) 1474 0 0,74 1,39 3. +12
16 Agape FC(3) 1463 0 0,74 1,33 4. +12
17 Akenteng Real Gold FC(2) 1456 0 0,71 1,37 3. +14
18 African Talent Elite(3) 1436 0 0,59 1,70 4. +14

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.