OrcaScore

Lig

Divize F

Takip et
Oynanan maç
102/118
Maç başı gol
3,62
369 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%71· %76
15 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 614 lig maçından hesaplandı · 6 Kas 21:09 itibarıyla
En güçlüBospor BohumínElo 1690
En iyi hücumBospor BohumínHücum 1,58
En iyi savunmaMFK KravareSavunma 0,75
YükselenSK Sulko Zabreh+46 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Divize F
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Bospor Bohumín 1690 +3 1,58 0,77 1. 0
2 Vratimov 1621 −23 1,11 0,83 3. −1
3 MFK Kravare 1604 +38 1,30 0,75 2. +1
4 SK Sulko Zabreh 1560 +46 1,03 0,84 5. −1
5 SK Stonava 1545 −47 1,12 0,92 7. −2
6 TJ Valašské Meziříčí 1539 +32 1,16 1,04 6. 0
7 Slezský FC Opava B 1528 −9 1,15 0,98 8. −1
8 FC Hlučín 1523 −33 1,10 0,87 4. +4
9 Rymarov 1489 −15 1,08 1,04 9. 0
10 FK Frydek-Mistek B 1485 +4 1,08 1,02 13. −3
11 Nový Jičín 1475 −33 0,87 1,00 10. +1
12 SSK Bilovec 1471 +2 0,96 0,99 15. −3
13 FK Šumperk 1471 +33 0,85 0,94 12. +1
14 SC Pustá Polom 1462 +12 0,89 1,10 11. +3
15 TJ Břidličná 1410 −18 0,85 1,06 14. +1
16 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 1324 +8 0,76 1,40 16. 0

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.