OrcaScore

Lig · 2. kademe

División Intermedia

Takip et
Oynanan maç
238/239
Maç başı gol
2,66
633 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%56· %48
72 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 667 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 00:48 itibarıyla
En güçlüDeportivo SantaníElo 1638
En iyi hücumGeneral CaballeroHücum 1,23
En iyi savunmaDeportivo SantaníSavunma 0,81
YükselenDeportivo Capiatá+49 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — División Intermedia
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Deportivo Santaní 1638 +10 1,21 0,81 1. 0
2 Paraguari AC 1586 +43 1,11 0,94 4. −2
3 General Caballero 1585 +3 1,23 0,91 2. +1
4 12 de Junio de Villa Hayes 1560 +12 1,01 0,82 3. +1
5 Sol de América 1550 −16 1,09 0,89 5. 0
6 Resistencia FC 1523 +34 1,06 1,01 8. −2
7 Independiente FBC 1517 −6 1,06 0,96 6. +1
8 Carapegua 1502 +3 1,02 1,03 7. +1
9 Deportivo Capiatá 1500 +49 1,03 0,95 10. −1
10 Club 3 de Noviembre 1479 −2 0,96 1,09 13. −3
11 Club Atlético Tembetary 1472 −27 0,98 1,12 11. 0
12 Club Dr. Benjamín Aceval 1447 −64 1,05 1,11 9. +3
13 Club Fernando de la Mora 1441 −49 0,90 1,08 12. +1
14 Tacuary 1418 −9 0,89 1,17 15. −1
15 Encarnacion FC 1404 +17 0,89 1,14 16. −1
16 Guaireña 1402 +2 0,84 1,02 14. +2

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.