OrcaScore

Lig

Division A

Takip et
Oynanan maç
240/240
Maç başı gol
3,30
791 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%57· %60
2 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 32 lig maçından hesaplandı · 8 Kas 07:23 itibarıyla
En güçlüFK Spartak SoběslavElo 1574
En iyi hücumFK Spartak SoběslavHücum 0,94
En iyi savunmaFK Spartak SoběslavSavunma 1,06
Güç sıralaması — Division A
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 FK Spartak Soběslav(4) 1574 0 0,94 1,06 3. −2
2 SK Aritma Praha(4) 1542 0 0,90 1,12 2. 0
3 Slavoj Cesky Krumlov(4) 1534 0 0,89 1,12 11. −8
4 SK Hořovice(4) 1519 0 0,88 1,13 6. −2
5 FK Tachov(4) 1512 0 0,85 1,17 15. −10
6 SK Senco Doubravka(4) 1512 0 0,86 1,16 8. −2
7 Petrin Plzen(4) 1510 0 0,90 1,11 1. +6
8 1.FK Příbram B(4) 1509 0 0,84 1,19 12. −4
9 Viktoria Mariánské Lázně(4) 1500 0 0,86 1,16 4. +5
10 FK Jindřichův Hradec 1910(4) 1492 0 0,88 1,14 10. 0
11 TJ Jiskra Domažlice II(4) 1485 0 0,84 1,18 13. −2
12 FK Komarov(4) 1484 0 0,85 1,18 7. +5
13 Sokolov(4) 1477 0 0,84 1,19 5. +8
14 SK Otava Katovice(4) 1462 0 0,82 1,23 14. 0
15 FC Rokycany(4) 1453 0 0,82 1,21 9. +6
16 SK Klatovy 1898(4) 1436 0 0,81 1,24 16. 0

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.