OrcaScore

Lig · 3. kademe

CRFA Division Two

  • Gana
  • Sezon 2025/26
Takip et
Oynanan maç
1.005/1.094
Maç başı gol
2,91
2.919 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%53· %56
4 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 2012 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 03:37 itibarıyla
En güçlüFettehman UnitedElo 1871
En iyi hücumBetenase United FCHücum 1,90
En iyi savunmaFettehman UnitedSavunma 0,46
Güç sıralaması — CRFA Division Two
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Fettehman United 1871 0 1,65 0,46 1. 0
2 Betenase United FC 1769 0 1,90 0,55 1. +1
3 Tumantu Domenasi FC 1747 0 1,57 0,62 2. +1
4 Frienhoff Academy 1715 0 1,52 0,64 1. +3
5 Kormantse Nkum 1697 0 1,30 0,74 1. +4
6 Genesis Essaman United FC 1671 0 1,39 0,74 2. +4
7 O.P Heroes FC 1655 0 1,16 0,74 3. +4
8 Young Red Bull 1650 0 1,15 0,75 2. +6
9 Real Academical FC 1647 0 1,38 0,75 3. +6
10 Gap SA 1647 0 1,23 0,80 4. +6
11 Akwaboso Young Madrid 1645 0 1,50 0,70 3. +8
12 Krodua All Stars United 1640 0 1,40 0,76 4. +8
13 Aruna Yorktown FC 1638 0 1,30 0,78 3. +10
14 Sacred Vision FA 1630 0 1,15 0,75 5. +9
15 Twifo Atti Morkwa FC 1627 0 1,18 0,86 4. +11
16 Cheetah FC 1626 0 1,41 0,76 4. +12
17 Razgold Academy 1622 0 1,29 0,82 2. +15
18 Action Light FC 1619 0 1,25 0,85 4. +14
19 Fetteh Youngsters FC 1616 0 1,25 0,72 3. +16
20 Winneba Youth FC 1596 0 1,18 0,85 4. +16
21 Heavens Gate S.C 1585 0 1,27 0,87 4. +17
22 Debolase Young Stars FC 1581 0 1,13 0,80 6. +16
23 Saba FA 1575 0 1,11 0,78 6. +17
24 Legionary SA 1574 0 1,08 0,90 6. +18
25 West City FC 1564 0 1,16 0,88 5. +20
26 Breman United SC 1546 0 1,23 0,81 4. +22
27 GAZ Nobles FC 1537 0 1,11 0,83 7. +20
28 Senya Wonders 1532 0 1,14 0,87 5. +23
29 Cape Coast Venomous Vipers FC 1527 0 1,02 0,92 6. +23
30 West Babianiha Royals FC 1524 0 1,20 0,87 5. +25
31 Amani Hotspurs 1523 0 0,96 0,93 8. +23
32 Miracle Land FC 1514 0 1,14 0,82 10. +22
33 Mossbee FC 1505 0 0,94 1,10 7. +26
34 Mankessim Bright Stars FC 1505 0 1,03 0,97 11. +23
35 Nyanyano Kakraba United FC 1500 0 1,19 0,95 10. +25
36 Nsoroma XI S.A 1499 0 0,97 0,90 8. +28
37 EM Sporting Club 1498 0 1,06 0,98 9. +28
38 Effutu Great Kingdy FC 1497 0 1,20 0,99 9. +29
39 Schalke 04 FC 1493 0 1,06 1,06 10. +29
40 Brofoyedur Aims Academy 1491 0 0,96 0,99 7. +33
41 Nyamedom FC 1491 0 0,87 1,26 14. +27
42 Shepherd Stars 1489 0 0,93 0,96 11. +31
43 Grace By Grace FC 1486 0 1,05 0,99 3. +40
44 Abura Young Pioneer FC 1476 0 0,94 1,04 11. +33
45 Ngleshie Amanfro Hunters 1474 0 1,06 1,07 9. +36
46 Apata Kofi FC 1472 0 0,90 1,01 11. +35
47 Ekumfi Royals FC 1462 0 0,92 1,03 12. +35
48 Top Talent FC 1461 0 0,90 1,00 13. +35
49 Cape Coast Shooting Stars 1461 0 0,84 1,18 12. +37
50 Attakwa Revelation 1456 0 0,92 1,02 10. +40
51 Atechem Royals 1452 0 0,96 1,12 8. +43
52 Kingdom Stars 1449 0 0,92 1,22 8. +44
53 Kingdom FC 1449 0 0,98 1,28 7. +46
54 Mahujah SC 1448 0 0,85 1,36 13. +41
55 Tuba Young Metro Stars FC 1442 0 0,90 1,13 12. +43
56 Oracle FC 1434 0 0,85 1,16 7. +49
57 Kasoa Power Sporting Club 1432 0 0,84 0,96 15. +42
58 Black Emancipation FC 1430 0 0,92 1,08 9. +49
59 Dwomaman United 1430 0 0,78 1,12 17. +42
60 Dynamic Technologies FC 1418 0 0,90 1,16 12. +48
61 Hambaa Aspirant FC 1400 0 0,80 1,22 14. +47
62 Apam Ahenfo FC 1398 0 0,80 1,44 15. +47
63 Super Rainbow FC 1390 0 0,97 1,20 14. +49
64 Diaso United 1385 0 0,88 1,35 6. +58
65 I-Powers FC 1376 0 0,82 1,24 13. +52
66 New Star Academy 1363 0 0,87 1,21 16. +50
67 Success FC 1354 0 0,56 1,85 9. +58
68 Soccer Elites 1349 0 0,83 1,38 16. +52
69 SGLM Development 1330 0 0,71 1,19 15. +54
70 Nader Ahali Rovers 1323 0 0,72 1,61 13. +57
71 Gomoa Sports For Change 1304 0 0,71 1,47 15. +56
72 Cape Coast Metro Youth 1299 0 0,75 1,41 16. +56
73 Senya Spirrow FC 1273 0 0,66 1,42 14. +59

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.