OrcaScore

Kupa

Copa Verde

Takip et
Oynanan maç
70/70
Maç başı gol
3,03
212 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%53· %59
15 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 102 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 00:18 itibarıyla
En güçlüPaysandu SCElo 1615
En iyi hücumPaysandu SCHücum 1,38
En iyi savunmaNacional-AMSavunma 0,76
Güç sıralaması — Copa Verde
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Paysandu SC 1615 0 1,38 0,78 2. −1
2 Gama(6) 1553 0 1,03 0,91 1. +1
3 Gazin Porto Velho(8) 1543 0 1,12 0,88 2. +1
4 Nacional-AM(8) 1542 0 1,31 0,76 1. +3
5 Anápolis FC 1528 0 1,13 0,87 2. +3
6 Águia de Marabá FC(8) 1524 0 1,04 1,03 1. +5
7 Rio Branco-ES 1523 0 0,94 0,99 2. +5
8 Amazonas FC(8) 1516 0 1,06 0,94 3. +5
9 Guaporé FC(5) 1504 0 0,88 1,07 3. +6
10 Araguaína(5) 1501 0 0,91 1,05 4. +6
11 Remo(6) 1498 0 0,91 1,05 4. +7
12 Capital CF(7) 1497 0 0,90 1,08 5. +7
13 Vila Nova 1496 0 1,06 0,93 1. +12
14 Porto Vitória(5) 1496 0 0,85 1,19 4. +10
15 Atlético Goianiense(5) 1495 0 0,85 1,12 3. +12
16 Operário-MS(6) 1494 0 0,91 1,13 3. +13
17 Independência(6) 1478 0 0,88 1,10 5. +12
18 Trem(6) 1472 0 1,02 1,06 4. +14
19 Tocantinópolis(7) 1470 0 0,82 1,13 5. +14
20 GAS(6) 1449 0 0,94 1,19 6. +14
21 Galvez(5) 1448 0 0,76 1,47 5. +16
22 Primavera-MT(5) 1447 0 0,74 1,40 6. +16
23 Monte Roraima(5) 1447 0 0,77 1,44 6. +17
24 Cuiabá(5) 1438 0 0,70 1,37 6. +18

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.