OrcaScore

Kupa

Copa Ecuador

Takip et
Oynanan maç
45/50
Maç başı gol
2,53
114 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%38· %44
10 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 143 lig maçından hesaplandı · 7 Kas 10:55 itibarıyla
En güçlüUniversidad CatólicaElo 1655
En iyi hücumIndependiente del ValleHücum 1,56
En iyi savunmaIndependiente del ValleSavunma 0,61
YükselenIndependiente del Valle+34 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Copa Ecuador
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Universidad Católica 1655 +10 1,55 0,71 – –
2 Independiente del Valle 1623 +34 1,56 0,61 – –
3 El Nacional 1558 0 1,17 0,91 – –
4 LDU 1558 −10 1,52 0,71 – –
5 9 de Octubre(7) 1530 0 1,08 0,89 – –
6 Independiente Juniors(5) 1528 0 0,91 1,09 – –
7 Leones del Norte(7) 1528 0 0,81 1,25 – –
8 Astillero FC(4) 1525 0 1,16 0,85 – –
9 Barcelona SC Guayaquil(4) 1523 0 0,94 1,09 – –
10 Guayaquil City(9) 1523 0 1,06 0,95 – –
11 Delfín(8) 1522 −34 0,97 1,01 – –
12 CD Cuenca Juniors(8) 1521 0 1,16 0,90 – –
13 Libertad FC(5) 1521 0 0,85 1,16 – –
14 Aucas(7) 1521 0 1,02 0,95 – –
15 Emelec(8) 1518 0 0,93 0,99 – –
16 Macará(3) 1515 0 0,90 1,07 – –
17 CDE Juventud Italiana(3) 1508 0 0,99 0,99 – –
18 Técnico Universitario(5) 1507 0 0,78 1,25 – –
19 Vinotinto FC(7) 1506 0 1,10 0,97 – –
20 Daquilema FC(3) 1505 0 0,83 1,15 – –
21 Gualaceo SC(7) 1504 0 0,95 1,02 – –
22 Deportivo Ibarra(2) 1500 0 0,85 1,21 – –
23 CSD Huaquillas FC(3) 1497 0 0,86 1,13 – –
24 Guaranda FC(1) 1496 0 0,86 1,13 – –
25 22 de Julio(3) 1488 0 0,84 1,21 – –
26 Atlético Rojiblanco(1) 1487 0 0,81 1,24 – –
27 Anaconda FC(1) 1486 0 0,80 1,26 – –
28 Cumbayá FC(3) 1484 0 0,79 1,23 – –
29 Quito FC(1) 1483 0 0,88 1,17 – –
30 Manta FC(5) 1483 0 0,81 1,16 – –
31 Africando SC(1) 1482 0 0,84 1,20 – –
32 Mushuc Runa SC(7) 1482 0 0,85 1,17 – –
33 Deportivo Quito(1) 1481 0 0,83 1,18 – –
34 Club La Unión(3) 1480 0 0,90 1,08 – –
35 UDJ de Quinindé(1) 1479 0 0,77 1,29 – –
36 CD Primero de Mayo(1) 1479 0 0,79 1,25 – –
37 LDU Portoviejo(7) 1477 0 0,99 1,00 – –
38 FC Insutec(2) 1475 0 0,84 1,29 – –
39 Deportivo Santo Domingo 1475 0 1,01 1,01 – –
40 Río Aguarico FC(4) 1473 0 0,82 1,19 – –
41 Orense SC(3) 1473 0 0,77 1,31 – –
42 CD Baños Ciudad de Fuego(6) 1472 0 0,93 1,09 – –
43 Nazareno SC(1) 1470 0 0,72 1,41 – –
44 Independiente Azogues(1) 1464 0 0,67 1,55 – –
45 San Antonio FC(6) 1460 0 0,78 1,24 – –
46 CD Dunamis 04 Carchi(2) 1460 0 0,73 1,43 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.