OrcaScore

Kupa

Copa do Brasil

Takip et
Oynanan maç
152/154
Maç başı gol
2,12
322 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%38· %35
39 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 321 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 14:54 itibarıyla
En güçlüCorinthiansElo 1602
En iyi hücumPalmeirasHücum 1,55
En iyi savunmaPalmeirasSavunma 0,66
YükselenPalmeiras+14 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Copa do Brasil
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Corinthians 1602 0 1,15 0,83 – –
2 Vasco da Gama 1588 −14 1,30 0,75 – –
3 Grêmio 1587 +13 1,45 0,67 – –
4 Palmeiras 1583 +14 1,55 0,66 – –
5 Cruzeiro 1572 0 1,22 0,80 – –
6 Fluminense 1566 0 1,16 0,87 – –
7 Flamengo 1562 0 1,15 0,87 – –
8 Fortaleza 1561 0 1,13 0,92 – –
9 Grêmio Novorizontino(7) 1550 0 1,25 0,80 – –
10 Atlético Mineiro 1547 −13 1,17 0,85 – –
11 Operário-PR 1545 0 1,06 0,93 – –
12 Atlético Goianiense 1541 0 0,99 0,95 – –
13 Internacional 1536 0 1,22 0,86 – –
14 São Paulo 1533 0 1,06 0,95 – –
15 CRB 1532 0 1,16 0,84 – –
16 São Bernardo(3) 1528 0 0,94 1,04 – –
17 Juventude 1527 0 1,20 0,84 – –
18 Botafogo 1527 0 1,04 0,96 – –
19 Remo(6) 1526 0 1,05 0,94 – –
20 Athletico 1523 0 1,00 0,99 – –
21 Avaí(2) 1520 0 0,95 1,05 – –
22 Santos(8) 1520 0 0,99 0,92 – –
23 Figueirense(3) 1519 0 0,92 1,07 – –
24 Ceará 1518 0 1,07 0,94 – –
25 Madureira(3) 1517 0 0,95 1,07 – –
26 Anápolis FC(2) 1516 0 0,95 1,06 – –
27 Maringá FC(7) 1515 0 1,01 1,05 – –
28 CSA(7) 1515 0 1,06 0,95 – –
29 Athletic Club(7) 1514 0 1,10 0,95 – –
30 Volta Redonda(3) 1514 0 0,91 1,09 – –
31 Cuiabá(3) 1513 0 0,89 1,11 – –
32 Primavera(2) 1512 0 0,96 1,05 – –
33 Goiás(8) 1511 0 1,10 0,92 – –
34 Nova Iguaçu(5) 1510 0 0,93 1,08 – –
35 Gama(2) 1509 0 0,89 1,13 – –
36 Operário-MS(3) 1507 0 0,88 1,15 – –
37 Tuna Luso(4) 1507 0 0,88 1,17 – –
38 Bahia 1507 0 0,99 1,03 – –
39 Uberlândia EC(2) 1506 0 0,88 1,16 – –
40 Guarany de Bagé(4) 1506 0 0,87 1,13 – –
41 Tirol/CEFAT(2) 1505 0 0,88 1,15 – –
42 América-RN(4) 1503 0 0,90 1,11 – –
43 Guarani(1) 1503 0 0,86 1,16 – –
44 Lagarto FC(1) 1503 0 0,89 1,12 – –
45 Botafogo-PB(5) 1501 0 0,86 1,18 – –
46 Mirassol(4) 1501 0 0,98 1,01 – –
47 Desportiva Ferroviária(2) 1500 0 0,79 1,25 – –
48 Maguary(2) 1500 0 0,91 1,11 – –
49 Amazonas FC(4) 1500 0 0,98 1,02 – –
50 Ji-Paraná(2) 1499 0 0,88 1,13 – –
51 Primavera AC(2) 1499 0 0,87 1,15 – –
52 AE Velo Clube(2) 1499 0 0,84 1,17 – –
53 Portuguesa-RJ(3) 1498 0 0,85 1,18 – –
54 Confiança(6) 1498 0 0,96 1,04 – –
55 Sampaio Corrêa-RJ(1) 1497 0 0,89 1,13 – –
56 América-SE(1) 1497 0 0,84 1,20 – –
57 Galvez EC(1) 1497 0 0,82 1,22 – –
58 Vasco-AC(1) 1497 0 0,84 1,19 – –
59 Juazeirense(1) 1497 0 0,85 1,18 – –
60 Londrina(3) 1497 0 0,87 1,10 – –
61 Ceilândia(3) 1497 0 0,81 1,23 – –
62 Capital FC(1) 1497 0 0,85 1,18 – –
63 Santa Cruz(1) 1497 0 0,83 1,18 – –
64 Chapecoense(4) 1496 0 0,89 1,07 – –
65 Joinville(2) 1495 0 0,84 1,17 – –
66 Portuguesa(4) 1495 0 0,96 1,08 – –
67 Manauara EC(2) 1495 0 0,86 1,16 – –
68 Paysandu SC(6) 1495 0 1,01 1,04 – –
69 Capital CF(6) 1494 0 0,92 1,11 – –
70 Ponte Preta(3) 1493 0 0,84 1,16 – –
71 Santa Catarina Clube(3) 1492 0 0,87 1,14 – –
72 Betim Futebol(2) 1492 0 0,80 1,24 – –
73 Manaus(4) 1492 0 0,82 1,19 – –
74 Ivinhema(2) 1491 0 0,81 1,25 – –
75 América Mineiro(3) 1491 0 0,86 1,15 – –
76 Tombense(4) 1489 0 0,82 1,21 – –
77 Ypiranga FC(3) 1489 0 0,85 1,17 – –
78 Vila Nova FC(7) 1489 0 1,00 0,98 – –
79 Sport Recife(5) 1489 0 0,86 1,16 – –
80 Oratório RC(2) 1488 0 0,83 1,20 – –
81 Serra Branca EC(1) 1487 0 0,82 1,22 – –
82 Club Laguna(1) 1487 0 0,83 1,19 – –
83 Piauí EC(1) 1487 0 0,86 1,15 – –
84 Independente-AP(1) 1487 0 0,83 1,19 – –
85 Bragantino Clube do Pará(1) 1487 0 0,84 1,20 – –
86 SC Penedense(1) 1487 0 0,83 1,19 – –
87 Azuriz(1) 1487 0 0,82 1,22 – –
88 Porto SC(2) 1486 0 0,77 1,33 – –
89 Monte Roraima(1) 1486 0 0,83 1,20 – –
90 IAPE(1) 1486 0 0,78 1,29 – –
91 FC Pantanal SAF(1) 1486 0 0,79 1,26 – –
92 Retrô(7) 1486 0 0,95 1,05 – –
93 Cianorte(1) 1486 0 0,79 1,27 – –
94 Atlético Alagoinhas(1) 1486 0 0,82 1,22 – –
95 AO Itabaiana(1) 1486 0 0,82 1,23 – –
96 Vitória(9) 1486 0 1,02 0,99 – –
97 Maranhão AC(3) 1485 0 0,88 1,13 – –
98 Caxias(3) 1484 0 0,86 1,16 – –
99 Fluminense-PI(2) 1484 0 0,77 1,28 – –
100 Coritiba(3) 1484 0 0,82 1,20 – –
101 Porto Vitória(1) 1483 0 0,79 1,28 – –
102 Águia de Marabá FC(5) 1482 0 0,78 1,31 – –
103 Independência(2) 1482 0 0,77 1,29 – –
104 Operário-MT(3) 1482 0 0,81 1,23 – –
105 Rio Branco(2) 1482 0 0,83 1,21 – –
106 Guaporé FC(2) 1481 0 0,77 1,32 – –
107 São Luiz(1) 1481 0 0,78 1,28 – –
108 Trem(2) 1481 0 0,80 1,23 – –
109 Nacional-AM(1) 1480 0 0,76 1,34 – –
110 ABC(2) 1479 0 0,89 1,13 – –
111 ASA(2) 1479 0 0,83 1,21 – –
112 Jacuipense(5) 1477 0 0,77 1,31 – –
113 Barra FC(4) 1477 0 0,84 1,12 – –
114 Baré Esporte Clube(1) 1474 0 0,72 1,39 – –
115 Araguaína(1) 1474 0 0,75 1,33 – –
116 Imperatriz(1) 1473 0 0,73 1,39 – –
117 Mixto(2) 1473 0 0,77 1,31 – –
118 Gazin Porto Velho(4) 1473 0 0,81 1,22 – –
119 AA Altos(2) 1471 0 0,77 1,34 – –
120 Sousa EC(4) 1471 0 0,78 1,26 – –
121 RB Bragantino 1469 0 0,97 1,05 – –
122 Tocantinópolis(2) 1468 0 0,79 1,28 – –
123 Boavista(2) 1466 0 0,80 1,27 – –
124 Castanhal EC(2) 1466 0 0,75 1,35 – –
125 GAS(2) 1460 0 0,74 1,37 – –
126 Maracanã(5) 1455 0 0,73 1,38 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.