OrcaScore

Kupa

Copa Conecta

Takip et
Oynanan maç
30/30
Maç başı gol
2,97
89 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%53· %57
5 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 61 lig maçından hesaplandı · 2 Kas 13:31 itibarıyla
En güçlüFC RacingElo 1552
En iyi hücumClub Deportivo AyenseHücum 1,14
En iyi savunmaTigres de Álica IISavunma 0,88
Güç sıralaması — Copa Conecta
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 FC Racing(4) 1552 0 0,99 0,98 – –
2 Club Deportivo Ayense(4) 1552 0 1,14 0,91 – –
3 Aguacateros C.D. Uruapan(4) 1551 0 1,06 0,92 – –
4 Racing de Veracruz(2) 1544 0 0,99 1,01 – –
5 Acámbaro FC(3) 1535 0 1,00 1,10 – –
6 Sporting Canamy II(1) 1521 0 0,92 1,07 – –
7 Tigres de Álica II(8) 1512 0 1,11 0,88 – –
8 La Tribu de Ciudad Juárez(2) 1507 0 0,87 1,16 – –
9 Águilas UAGro(4) 1507 0 0,99 1,02 – –
10 Dragones de Oaxaca(3) 1507 0 0,81 1,24 – –
11 Club CARSAF(1) 1503 0 0,85 1,14 – –
12 Gorilas de Juanacatlan(1) 1503 0 0,85 1,19 – –
13 Sporting Canamy(1) 1503 0 0,88 1,18 – –
14 C.D. Petroleros de Poza Rica(5) 1499 0 0,80 1,25 – –
15 Santiago FC II(1) 1497 0 0,88 1,15 – –
16 Aztecas AMF Soccer(1) 1497 0 0,86 1,14 – –
17 Huracanes Izcalli F.C.(3) 1497 0 0,79 1,19 – –
18 Diablos Tesistán FC(1) 1497 0 0,87 1,16 – –
19 Bombarderos De Tecamac FC(2) 1496 0 0,87 1,15 – –
20 Deportivo Delfines de Coatzacoalcos(4) 1494 0 0,88 1,11 – –
21 Caja Oblatos C.F.D.(2) 1491 0 0,83 1,23 – –
22 PDLA FC(1) 1487 0 0,80 1,23 – –
23 Tecos II(1) 1484 0 0,76 1,34 – –
24 Orishas Tepeji FC(2) 1484 0 0,73 1,40 – –
25 Lechuzas UPGCH(1) 1482 0 0,82 1,20 – –
26 Racing de Veracruz III(1) 1481 0 0,84 1,17 – –
27 Atlético Morelia UMSNH(1) 1481 0 0,86 1,17 – –
28 Club Deportivo Yautepec(1) 1479 0 0,80 1,25 – –
29 Elite Azteca FC(2) 1478 0 0,84 1,20 – –
30 CD Pioneros Junior(1) 1474 0 0,77 1,30 – –
31 Artesanos Metepec F.C.(2) 1472 0 0,79 1,24 – –
32 Titanes de Querétaro(2) 1460 0 0,79 1,32 – –
33 León GEN(1) 1459 0 0,65 1,58 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.