OrcaScore

Kupa

Copa Chile

Takip et
Oynanan maç
117/124
Maç başı gol
2,73
319 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%54· %54
44 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 334 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 17:53 itibarıyla
En güçlüColo-ColoElo 1606
En iyi hücumClub Deportes AntofagastaHücum 1,40
En iyi savunmaColo-ColoSavunma 0,72
YükselenClub Deportes Antofagasta+15 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Copa Chile
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Colo-Colo 1606 +13 1,38 0,72 1. 0
2 Coquimbo Unido 1605 +8 1,13 0,83 1. +1
3 Club Deportes Antofagasta 1600 +15 1,40 0,76 1. +2
4 O'Higgins 1599 0 1,27 0,79 2. +2
5 Universidad de Chile 1589 −15 1,19 0,82 1. +4
6 Deportes Limache 1578 0 1,18 0,96 3. +3
7 Ñublense 1575 0 1,10 0,88 1. +6
8 Audax Italiano 1570 0 1,07 0,86 2. +6
9 Deportes Concepción 1548 0 1,15 0,85 1. +8
10 Unión La Calera 1541 0 1,15 0,85 2. +8
11 Deportes Iquique 1538 0 1,16 0,92 2. +9
12 Universidad Católica 1529 0 1,18 0,85 1. +11
13 Huachipato 1526 0 1,08 0,93 3. +10
14 Palestino 1524 0 1,15 0,95 3. +11
15 Deportes Puerto Montt 1519 −13 1,01 0,94 2. +13
16 Deportes Santa Cruz 1519 0 1,09 0,92 1. +15
17 San Luis de Quillota 1509 0 1,05 1,00 3. +14
18 Deportes La Serena 1504 0 0,98 1,07 3. +15
19 Curicó Unido 1502 0 0,94 1,06 2. +17
20 Everton 1501 0 1,03 0,97 2. +18
21 CD Cobreloa 1480 −8 1,04 0,95 2. +19
22 Rangers de Talca 1474 0 0,87 1,09 3. +19
23 Universidad de Concepción 1472 0 0,89 1,15 4. +19
24 Unión San Felipe 1462 0 0,93 1,01 3. +21
25 Deportes Temuco 1459 0 0,85 1,13 4. +21
26 Deportes Magallanes 1454 0 0,92 1,10 4. +22
27 Cobresal 1448 0 0,85 1,05 4. +23
28 Unión Española 1445 0 0,94 1,07 4. +24
29 Deportes Copiapó 1440 0 0,84 1,14 4. +25
30 Deportes Recoleta 1431 0 0,87 1,16 3. +27
31 Santiago Wanderers 1430 0 0,85 1,27 4. +27
32 San Marcos de Arica 1428 0 0,76 1,29 4. +28

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.

Sezon simülasyonu

Ücretsiz üye ol, şampiyonluk ve düşme olasılıklarını gör.

Üyelik ücretsiz, bir dakika sürer.

Ligden haberler

Tüm haberler