OrcaScore

Kupa

CFA Cup

Takip et
Oynanan maç
76/77
Maç başı gol
2,79
212 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%43· %43
18 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 180 lig maçından hesaplandı · 4 Kas 07:45 itibarıyla
En güçlüBeijing GuoanElo 1630
En iyi hücumBeijing GuoanHücum 1,57
En iyi savunmaBeijing GuoanSavunma 0,67
YükselenYunnan Yukun+12 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — CFA Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Beijing Guoan 1630 0 1,57 0,67 – –
2 Shanghai Port 1597 0 1,31 0,78 – –
3 Chengdu Rongcheng 1592 0 1,24 0,82 – –
4 Yunnan Yukun(9) 1566 +12 1,30 0,88 – –
5 Shanghai Shenhua 1565 0 1,26 0,81 – –
6 Henan FC 1548 0 1,12 0,91 – –
7 Shandong Taishan 1547 0 1,17 0,90 – –
8 Dalian Kewei(5) 1539 0 1,06 0,93 – –
9 Shenzhen Peng City(5) 1537 0 0,92 1,11 – –
10 Hangzhou Linping Wuyue FC(6) 1529 0 0,99 0,95 – –
11 Dalian Yingbo FC(7) 1527 −12 1,15 0,94 – –
12 Wuxi Wugou(8) 1526 0 1,11 0,90 – –
13 Shanghai Second(6) 1525 0 1,08 0,89 – –
14 Jiangxi Lushan FC(6) 1521 0 1,11 0,91 – –
15 Lanzhou Longyuan Athletic FC(8) 1520 0 1,11 0,89 – –
16 Chongqing Tonglianglong FC(7) 1519 0 1,07 0,88 – –
17 Shaanxi Union FC(8) 1518 0 0,99 0,99 – –
18 Zhejiang(5) 1514 0 0,96 1,04 – –
19 Shandong Scout(1) 1513 0 0,91 1,08 – –
20 Yunnan Cuanhe(2) 1510 0 0,94 1,05 – –
21 Yulin Mobei Miners FC(3) 1510 0 1,11 0,92 – –
22 Qianxinan Xufengtang(2) 1510 0 0,90 1,06 – –
23 Hengchen(8) 1510 0 0,99 1,02 – –
24 Yatai(4) 1509 0 0,89 1,12 – –
25 Qingdao Red Lions(6) 1508 0 0,93 1,03 – –
26 Nantong Haimen Codion(3) 1508 0 0,86 1,13 – –
27 Qingdao West Coast(7) 1507 0 0,94 1,04 – –
28 Shanghai Zetian(5) 1506 0 1,08 1,02 – –
29 Wuhan Lianzhen FC(4) 1503 0 1,05 0,95 – –
30 Shanxi Chongde Ronghai(4) 1503 0 0,92 1,06 – –
31 Liaoning Tieren FC(4) 1503 0 0,87 1,11 – –
32 Guizhou Zhucheng Athletic(4) 1502 0 0,86 1,16 – –
33 Guangdong Mingtu(3) 1501 0 0,87 1,12 – –
34 Tianjin Jinmen Tiger(6) 1500 0 0,89 1,10 – –
35 Suzhou Dongwu(6) 1498 0 0,99 1,06 – –
36 Chongqing Handa(2) 1497 0 0,98 1,00 – –
37 Guangdong Youth(1) 1497 0 0,86 1,18 – –
38 Qingdao Fuli(2) 1496 0 0,82 1,18 – –
39 Ningxia Pingluo Hengli(2) 1496 0 0,86 1,15 – –
40 Beijing Institute of Technology(3) 1496 0 0,81 1,19 – –
41 Ningbo FC(3) 1496 0 0,89 1,11 – –
42 Guangdong GZ-Power(7) 1495 0 0,98 1,02 – –
43 Taian Tiankuang(3) 1494 0 0,87 1,15 – –
44 Nanjing City(6) 1494 0 0,91 1,09 – –
45 Jiangxi Dingnan United(4) 1491 0 0,88 1,16 – –
46 Dalian Kuncheng City(4) 1489 0 0,81 1,21 – –
47 Wuhan Three Towns(4) 1489 0 0,90 1,12 – –
48 Xiamen Feilu(1) 1488 0 0,85 1,16 – –
49 Shijiazhuang Gongfu(6) 1488 0 0,88 1,09 – –
50 Nantong Home Textile City(1) 1487 0 0,79 1,24 – –
51 Guangzhou Dandelion Alpha FC(5) 1487 0 0,81 1,19 – –
52 Shenzhen 2028 FC(4) 1487 0 0,84 1,15 – –
53 Rock Goal Guangzhou(1) 1486 0 0,77 1,31 – –
54 Beijing Smart Sky(1) 1485 0 0,75 1,32 – –
55 Guizhou Feiying(1) 1485 0 0,74 1,35 – –
56 Qingdao Hainiu(7) 1484 0 0,88 1,17 – –
57 Shenzhen Xingjun(1) 1483 0 0,73 1,37 – –
58 Nantong Zhiyun(4) 1483 0 0,82 1,22 – –
59 Beijing Pengrui(3) 1482 0 0,84 1,16 – –
60 Fuzhou Changle Jingangtui(1) 1481 0 0,81 1,21 – –
61 Wuhua Huajing(1) 1481 0 0,83 1,22 – –
62 Liaocheng Legend(3) 1481 0 0,85 1,15 – –
63 Wenzhou Professional FC(3) 1481 0 0,78 1,29 – –
64 Shanxi Tyut Yida(1) 1479 0 0,81 1,25 – –
65 Tianjin Kaiser(1) 1478 0 0,68 1,54 – –
66 Shenzhen Juniors FC(4) 1478 0 0,83 1,24 – –
67 Dongxing Greenery(1) 1476 0 0,65 1,57 – –
68 Xiamen Chengyi(3) 1475 0 0,84 1,17 – –
69 Shenzhen Keysida(1) 1475 0 0,63 1,63 – –
70 Hainan Shuangyu(1) 1474 0 0,63 1,63 – –
71 Yanbian Longding(3) 1474 0 0,81 1,19 – –
72 Huzhou Changxing Jintown FC(1) 1473 0 0,77 1,32 – –
73 Guangzhou Red Treasure(3) 1473 0 0,93 1,12 – –
74 Changchun Xidu(2) 1473 0 0,84 1,21 – –
75 Meizhou Hakka(3) 1473 0 0,82 1,22 – –
76 Foshan Nanshi(3) 1470 0 0,82 1,20 – –
77 Hubei Istar(4) 1463 0 0,76 1,31 – –
78 Ganzhou Ruishi FC(4) 1462 0 0,75 1,34 – –
79 Quanzhou Qinggong(4) 1449 0 0,74 1,36 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.