OrcaScore

Kupa

Bündner Cup

Takip et
Oynanan maç
15/15
Maç başı gol
5,13
77 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%93· %93
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 32 lig maçından hesaplandı · 7 Kas 16:47 itibarıyla
En güçlüValposchiavo CalcioElo 1597
En iyi hücumValposchiavo CalcioHücum 1,24
En iyi savunmaValposchiavo CalcioSavunma 0,82
Güç sıralaması — Bündner Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Valposchiavo Calcio(5) 1597 0 1,24 0,82 – –
2 US Schluein Ilanz(8) 1564 0 1,10 0,91 – –
3 CB Lumnezia(6) 1541 0 1,00 0,98 – –
4 Chur 97 II(5) 1537 0 0,96 1,03 – –
5 FC Ems II(4) 1523 0 0,87 1,19 – –
6 Moesano Calcio(4) 1503 0 0,87 1,14 – –
7 FC Landquart(3) 1488 0 0,83 1,18 – –
8 FC Celerina(5) 1487 0 0,84 1,22 – –
9 FC Bonaduz(3) 1487 0 0,91 1,07 – –
10 CB Trun/Rabius(4) 1482 0 0,78 1,29 – –
11 FC Davos(2) 1480 0 0,81 1,23 – –
12 FC Lenzerheide Valbella(4) 1477 0 0,85 1,18 – –
13 FC Thusis/Cazis(2) 1471 0 0,81 1,24 – –
14 US Rueun(1) 1470 0 0,77 1,33 – –
15 FC Untervaz(2) 1462 0 0,78 1,29 – –
16 CB Surses(2) 1462 0 0,79 1,26 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.