OrcaScore

Kupa

Belgian Cup

Takip et
Oynanan maç
32/41
Maç başı gol
3,38
108 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%44· %66
4 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 130 lig maçından hesaplandı · 7 Kas 06:53 itibarıyla
En güçlüRoyale Union Saint-GilloiseElo 1579
En iyi hücumRoyale Union Saint-GilloiseHücum 1,37
En iyi savunmaRoyale Union Saint-GilloiseSavunma 0,71
YükselenKV Mechelen+21 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — Belgian Cup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Royale Union Saint-Gilloise 1579 −5 1,37 0,71 – –
2 Club Brugge KV 1575 −8 1,23 0,79 – –
3 RSC Anderlecht 1554 −35 1,28 0,74 – –
4 KRC Genk(8) 1553 +10 1,26 0,76 – –
5 RAAL La Louvière(6) 1553 +8 1,34 0,74 – –
6 K. Beerschot V.A.(8) 1541 +15 1,17 0,91 – –
7 Sint-Truidense VV(6) 1537 +10 1,21 0,85 – –
8 Royal Antwerp FC 1535 +12 1,09 0,89 – –
9 SV Zulte Waregem(6) 1533 +13 1,22 0,83 – –
10 KAA Gent(6) 1533 −8 1,25 0,85 – –
11 Oud-Heverlee Leuven(6) 1527 +7 1,08 0,89 – –
12 RAEC Mons(3) 1524 −3 1,09 0,87 – –
13 RC Sporting Charleroi(7) 1521 −2 1,09 0,84 – –
14 KV Mechelen(5) 1521 +21 1,12 0,92 – –
15 Standard Liège(5) 1519 +13 1,10 0,89 – –
16 KSC Lokeren(5) 1515 −11 1,10 0,88 – –
17 Cercle Brugge(5) 1515 +21 0,96 1,03 – –
18 KV Kortrijk(5) 1511 0 0,91 1,10 – –
19 FCV Dender(6) 1510 −15 1,16 0,89 – –
20 OC Charleroi(5) 1510 0 0,84 1,20 – –
21 SK Beveren(5) 1509 +20 0,99 1,00 – –
22 KVC Westerlo(4) 1505 +18 1,00 0,99 – –
23 Patro Eisden Maasmechelen(7) 1504 −15 0,90 1,09 – –
24 RFC Seraing(6) 1502 −17 0,99 1,07 – –
25 Koninklijke Sporting Hasselt(2) 1501 −20 0,91 1,12 – –
26 KFC Nijlen(2) 1500 −14 0,87 1,16 – –
27 RFC Liège(6) 1498 −19 0,96 1,10 – –
28 Koninklijke Diegem Sport(1) 1496 0 0,81 1,17 – –
29 Royal Excelsior Virton(3) 1493 −20 0,91 1,06 – –
30 KAS Eupen(6) 1492 −21 0,81 1,25 – –
31 Union Rochefortoise(4) 1491 −1 0,93 1,18 – –
32 K. Lierse SK(5) 1487 0 0,87 1,18 – –
33 RSC Habay(2) 1486 −18 0,75 1,31 – –
34 K Rupel Boom FC(1) 1486 0 0,76 1,34 – –
35 Lommel SK(4) 1485 −16 0,83 1,20 – –
36 KVK Wellen(1) 1483 0 0,72 1,43 – –
37 Sportkring Roeselare(1) 1482 0 0,77 1,29 – –
38 Royal FC Mandel United(1) 1479 0 0,71 1,43 – –
39 Crossing Schaerbeek(1) 1479 0 0,79 1,38 – –
40 KSK Heist(4) 1476 −17 0,82 1,19 – –
41 Royal Francs Borains(4) 1475 −11 0,82 1,10 – –
42 KSV Oostkamp(1) 1472 0 0,65 1,53 – –
43 KFC Merelbeke(2) 1466 0 0,69 1,38 – –
44 KV Diksmuide Oostende(2) 1464 0 0,68 1,45 – –
45 Royal Knokke FC(4) 1458 0 0,68 1,55 – –
46 SK Londerzeel(2) 1457 0 0,61 1,65 – –
47 KFC Houtvenne(3) 1457 0 0,62 1,64 – –
48 Hoogstraten VV(2) 1447 0 0,55 1,91 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.