OrcaScore

Lig

4. MFL

Takip et
Oynanan maç
70/150
Maç başı gol
5,69
398 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%74· %93
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 557 lig maçından hesaplandı · 3 Kas 20:37 itibarıyla
En iyi hücumFK Metalurg 2025Hücum 1,80
En iyi savunmaFK VasilevoSavunma 0,62
YükselenFK Petrovec+93 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — 4. MFL
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Fk Madjari Solidarnost Junior Skopje 1622 +55 1,49 0,69 4. −3
2 FK Bujkovci 1605 +21 1,34 0,71 1. +1
3 FK Pobeda Dolno Lisiche 1598 +5 1,24 0,88 5. −2
4 FK Metalurg 2025(4) 1592 0 1,80 0,63 1. +3
5 FK Kurshum Gorno Lakocherej(3) 1575 +62 1,54 0,66 1. +4
6 FK Tekstilec Skopje 1570 +38 1,17 0,92 3. +3
7 FK Vasilevo(3) 1565 0 1,67 0,62 1. +6
8 FK Leskoec 999(3) 1559 +39 1,31 0,78 2. +6
9 FK Drvosh 1552 +28 1,02 0,88 3. +6
10 FK SSK Nova Skopje 1552 −88 0,99 1,08 11. −1
11 FK Bratstvo Ljubin(4) 1549 0 1,30 0,74 2. +9
12 FK Goten Podaresh(3) 1549 0 1,29 0,79 2. +10
13 FK Rashtak(4) 1539 0 1,14 0,87 4. +9
14 FK Goce Delchev Skopje 1538 +34 1,07 0,92 2. +12
15 FK Inter Kukla Kuklish 1530 −10 0,91 1,09 6. +9
16 GFK Piramida Ohrid(1) 1527 0 1,02 0,99 3. +13
17 FK Dolno Konjari 1521 −19 1,26 0,98 7. +10
18 FK Bansko(3) 1515 0 0,81 1,24 5. +13
19 FK Olimpik(4) 1509 0 0,98 1,02 5. +14
20 Sateska Volino(2) 1508 +28 0,91 1,13 5. +15
21 FK Strumeshnica Zubovo(2) 1505 0 1,11 0,93 9. +12
22 FK Spartmani Gradsko Baldovci 1499 −59 0,98 1,12 12. +10
23 FK Rabotnik Misleshevo(3) 1491 +4 0,96 1,01 4. +19
24 FK Sachevo(3) 1487 0 0,99 1,14 10. +14
25 FK Sloga Zlevo 1481 −4 0,91 1,15 7. +18
26 FK Napredok 65(3) 1480 0 0,73 1,56 7. +19
27 FK Edinstvo Piperevo 1480 +68 0,95 1,26 4. +23
28 FK Sv. Troica 2021 Ohrid(3) 1477 −37 0,75 1,61 6. +22
29 FK Kadino(4) 1476 0 0,85 1,09 6. +23
30 FK Petrovec 1472 +93 1,00 1,15 3. +27
31 FK Rudar Kuratica(1) 1472 0 0,66 1,53 8. +23
32 FK Mladost Murtino(3) 1464 0 0,76 1,45 11. +21
33 FK Leshani(2) 1459 −28 0,67 1,62 9. +24
34 FK Slavija Przhino Skopje 1444 −32 0,83 1,25 9. +25
35 FK Shishevo(3) 1442 0 0,67 1,40 8. +27
36 FK Ilinden Dobrejci 1434 −55 0,76 1,24 13. +23
37 FK Vulkan Sport Kosel(2) 1432 0 0,52 2,01 10. +27
38 FK Podgor Koleshino(3) 1430 0 0,57 1,99 14. +24
39 FK Vidri(4) 1425 0 0,59 1,60 10. +29
40 FK Vardar 75 Skopje 1425 +37 0,67 1,53 6. +34
41 FK Bunardjik RP(4) 1424 0 0,58 1,64 9. +32
42 FK Zelenikovo 1409 −49 0,85 1,40 8. +34
43 FK Napredok Radovo 1405 +46 0,78 1,48 8. +35
44 Üsküp 1911 FK Skopje 1283 −25 0,58 1,77 10. +34

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.