OrcaScore

Lig

4. Liga SOFV

Takip et
Oynanan maç
190/191
Maç başı gol
4,86
923 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%70· %82
0 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 571 lig maçından hesaplandı · 5 Kas 03:42 itibarıyla
En güçlüFC WolfwilElo 1727
En iyi hücumFC WolfwilHücum 1,63
En iyi savunmaFC WolfwilSavunma 0,60
YükselenFC Grenchen 15 II+49 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — 4. Liga SOFV
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 FC Wolfwil 1727 +30 1,63 0,60 1. 0
2 FC Däniken-Gretzenbach 1691 +36 1,52 0,63 2. 0
3 FC Fortuna Olten 1647 +39 1,49 0,69 1. +2
4 FC Grenchen 15 II 1647 +49 1,32 0,77 1. +3
5 FC Attiswil 1606 +25 1,23 0,77 6. −1
6 FC Gerlafingen II 1604 +38 1,45 0,70 2. +4
7 FC Oensingen 1593 −37 1,47 0,74 3. +4
8 FC Lommiswil II 1587 +28 1,46 0,74 3. +5
9 ASI Superga 1957 1581 +24 1,27 0,85 4. +5
10 FC Wiedlisbach 1580 +39 1,15 0,91 3. +7
11 Türkischer SC Solothurn II 1561 +12 1,18 0,79 2. +9
12 FC Biberist II 1540 +20 0,98 0,71 4. +8
13 FC Selzach 1536 +8 1,18 0,84 5. +8
14 FC Riedholz II 1524 −58 1,14 1,01 5. +9
15 FC Dulliken II 1518 −13 0,94 0,97 4. +11
16 FC Olten II 1512 −45 0,99 1,19 8. +8
17 FC Klus-Balsthal II 1498 −12 0,98 1,01 6. +11
18 FC Subingen III 1491 −52 0,89 0,98 9. +9
19 FC Mümliswil II 1485 +8 0,94 1,05 5. +14
20 FC Post Solothurn II 1478 +18 1,07 0,98 10. +10
21 HNK Croatia Basel 1478 −22 0,91 1,00 7. +14
22 SC Blustavia Solothurn II 1476 +46 1,15 1,05 8. +14
23 FC Luterbach 1470 −57 1,18 1,00 8. +15
24 FC Hägendorf II 1468 +11 0,99 1,07 7. +17
25 FC Däniken-Gretzenbach II 1465 −24 0,95 1,04 7. +18
26 F.K. Bratstvo 1453 +38 0,86 1,06 6. +20
27 SC Fulenbach II 1447 −16 0,91 1,16 10. +17
28 FC Zuchwil II 1434 −36 0,81 1,31 9. +19
29 Team Rüttenen-Flumenthal 1417 −12 1,00 0,99 12. +17
30 FC Niederbipp II 1412 −17 0,84 1,40 12. +18
31 FC Canspor 1409 −25 0,77 1,09 11. +20
32 GS Italgrenchen II 1408 −46 0,75 1,14 11. +21
33 FC Kestenholz II 1387 +10 0,80 1,37 9. +24
34 FC Deitingen II 1378 −26 0,74 1,21 10. +24
35 FC Winznau II 1349 +36 0,60 1,56 11. +24
36 FC Welschenrohr II 1320 −19 0,69 1,40 12. +24

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.