OrcaScore

Lig

1xCup

Takip et
Oynanan maç
129/130
Maç başı gol
2,95
381 gol
Ev · Beraberlik · Deplasman
KG var · 2,5 üst
%51· %55
13 kırmızı kart
Dixon-Coles + Elo (öğrenen) 223 lig maçından hesaplandı · 3 Kas 14:20 itibarıyla
En güçlüCollins Edwin Sports ClubElo 1595
En iyi hücumInspire Sport FAHücum 1,90
En iyi savunmaInspire Sport FASavunma 0,63
YükselenTonic FC+58 Elo · 30 gün
Güç sıralaması — 1xCup
# Takım Elo 30 gün Hücum Savunma Form Tablo Şans
1 Collins Edwin Sports Club 1595 +12 1,62 0,64 1. 0
2 Young Strikers FC 1588 +24 1,43 0,68 1. +1
3 Inspire Sport FA 1587 +38 1,90 0,63 2. +1
4 Newhope Naija FC(7) 1567 −25 1,27 0,74 1. +3
5 Tonic FC(9) 1556 +58 1,15 0,79 3. +2
6 Vinmo Energy FC(9) 1554 0 1,32 0,80 – –
7 Ighalo FA(9) 1547 −13 1,24 0,91 2. +5
8 JP Young Stars FC(9) 1543 +3 1,33 0,84 3. +5
9 Kiraa FA(5) 1542 −14 1,23 0,82 4. +5
10 Joy Cometh Fc(7) 1539 +6 1,21 0,88 2. +8
11 BYT Academical FC(6) 1535 0 1,29 0,80 4. +7
12 Dynamic FC(6) 1534 +9 1,17 0,96 3. +9
13 Emiloju Fc(7) 1533 +8 1,11 0,91 2. +11
14 36 Lion FA 1532 −26 1,14 0,82 1. +13
15 Divine Praise Fc 1532 +2 1,09 0,82 2. +13
16 Elite Stars FC(8) 1531 +24 1,02 1,05 2. +14
17 Oworo United FC(2) 1530 0 1,17 0,84 – –
18 Dosu Joseph Fc 1528 0 1,20 0,83 – –
19 Ajuwa FA(6) 1527 −7 1,34 0,86 1. +18
20 Crusaders FC(6) 1526 0 1,14 0,85 3. +17
21 Vido 99 FC(8) 1524 −19 1,21 0,83 1. +20
22 Vino Gano FC(2) 1520 0 0,97 0,99 – –
23 Willyjoe-17 FA(2) 1516 0 0,93 1,00 – –
24 Crystal Football Club(5) 1516 +5 0,99 1,02 4. +20
25 Aux FC(5) 1515 −11 0,90 1,02 3. +22
26 Austenplus FC(3) 1514 0 0,91 1,05 – –
27 OOA FA(2) 1512 0 1,02 1,10 – –
28 Greenlock Feeders Fc(2) 1505 0 0,97 1,07 – –
29 Franceex United FC(4) 1505 0 0,88 1,08 – –
30 FC Middlewell(1) 1504 0 0,92 1,07 – –
31 Cityfut Escola(1) 1503 0 0,87 1,14 – –
32 Comfortedge FC(1) 1503 0 0,85 1,16 – –
33 Agbede Supreme FC(1) 1503 0 0,91 1,04 – –
34 Utmost FC(1) 1502 0 0,87 1,14 – –
35 Edu Youth(1) 1502 0 0,84 1,13 – –
36 Adhoc FA(2) 1501 0 0,88 1,14 – –
37 Goals FC(2) 1500 0 0,88 1,07 – –
38 Luther Inter FC(2) 1500 0 0,89 1,06 – –
39 Bethel Sporting Fc(6) 1499 0 1,01 0,97 – –
40 Roro Fc(2) 1499 0 0,98 0,99 – –
41 G Innovation FC(7) 1498 0 0,97 1,00 – –
42 Pro Select FC(1) 1497 0 0,82 1,24 – –
43 Edunz Int'l FC(3) 1496 0 1,15 0,91 – –
44 Maryland United FC(6) 1496 −20 0,94 0,98 3. +41
45 Africano FC(8) 1496 0 1,06 0,97 – –
46 Somolu Bariga LFC Ramba Samba(2) 1495 0 0,84 1,12 – –
47 Goal Getters FA U19(2) 1494 0 0,86 1,14 – –
48 Mega 22 FC(4) 1492 −11 0,90 1,19 4. +44
49 Emaljus Fc(7) 1491 0 0,99 0,95 – –
50 Daja United FC(4) 1490 0 0,83 1,31 – –
51 Da Faria(1) 1489 0 0,93 1,03 – –
52 Bilda FA(1) 1488 0 0,82 1,22 – –
53 Wasola FC(3) 1488 0 0,81 1,21 – –
54 Power of the Cross(2) 1488 0 0,81 1,17 – –
55 Kosas Phantom FC(1) 1487 0 0,86 1,12 – –
56 Evolution United FA(1) 1487 0 0,83 1,16 – –
57 Bariga Stars FC(1) 1487 0 0,80 1,21 – –
58 Prince Kazeem Eletu FC(3) 1486 0 0,86 1,16 – –
59 Lagos Titan FC(1) 1486 0 0,76 1,29 – –
60 Vinod FA(1) 1486 0 0,80 1,28 – –
61 Prime Eleven FA(1) 1486 0 0,78 1,26 – –
62 G12 FC(4) 1485 0 0,84 1,15 – –
63 Star To Be SA(2) 1485 0 0,79 1,24 – –
64 Dominion Hotspur FC U19(4) 1485 0 0,94 1,03 – –
65 Arich FC(2) 1484 0 0,72 1,44 – –
66 Diadem Stallion Sports(4) 1484 0 0,84 1,13 – –
67 Synergy Ultimate Sports Club(2) 1483 0 0,83 1,17 – –
68 Budu Elites FA(1) 1483 0 0,72 1,45 – –
69 Dominion Excellent Star FA(1) 1483 0 0,70 1,42 – –
70 Unizee FC(1) 1483 0 0,74 1,35 – –
71 Legacy340 SA(1) 1483 0 0,71 1,42 – –
72 Lof United FC(1) 1483 0 0,71 1,46 – –
73 Ikosi FC(1) 1482 0 0,71 1,48 – –
74 Ama Smile FC Ijede(5) 1482 −24 0,80 1,49 4. +70
75 Soccer Cardinals FC(6) 1482 0 0,89 1,09 – –
76 Royalty Athletic FC(2) 1482 0 0,80 1,26 – –
77 Mido Saka FA(1) 1482 0 0,71 1,40 – –
78 Ecas FA 1481 −18 0,94 1,08 4. +74
79 Young Pro FA(1) 1481 0 0,80 1,25 – –
80 Glorious FC(1) 1481 0 0,87 1,18 – –
81 Dynamic Dreams FC(1) 1481 0 0,78 1,24 – –
82 Ooim Fc(1) 1481 0 0,80 1,22 – –
83 Royal Pharaohs FC(1) 1481 0 0,77 1,25 – –
84 Believe FA(3) 1480 0 0,73 1,36 – –
85 Zenith Emperor Fc(3) 1480 0 0,81 1,19 – –
86 Eagle Star FA(3) 1479 0 0,79 1,27 – –
87 Dreamers FC(2) 1478 0 0,80 1,25 – –
88 Panthers FC(1) 1478 0 0,65 1,59 – –
89 Peace Fc(1) 1478 0 0,68 1,55 – –
90 Team 360 FC(3) 1476 0 0,77 1,26 – –
91 Turfseason Tigers(1) 1474 0 0,72 1,39 – –
92 Cliques Sports FA(1) 1474 0 0,66 1,52 – –
93 De Potters FA(1) 1474 0 0,73 1,37 – –
94 Better Tomorrow ISA(1) 1473 0 0,55 1,91 – –
95 Buquenson FA(1) 1469 0 0,61 1,67 – –
96 Arubinjaga FA(1) 1469 0 0,68 1,49 – –
97 Dolphins(1) 1469 0 0,67 1,63 – –
98 China Sunstar FC(2) 1468 0 0,78 1,25 – –
99 Brigthon FA(8) 1467 0 0,86 1,12 – –
100 H2H Sport Int'l(1) 1461 0 0,59 1,75 – –

Nasıl hesaplanıyor?

Elo

Elo, her takımın gücünü tek bir sayıyla özetler: beklenenden iyi sonuç puanı yükseltir, kötü sonuç düşürür. Güçlü rakibe karşı alınan galibiyet daha çok puan getirir; 1500 civarı lig ortalamasıdır.

Hücum / Savunma

Dixon-Coles modelinin takım katsayıları: 1,00 lig ortalamasıdır. Hücum 1,30 → ortalamanın %30 üzerinde gol beklentisi; savunma 0,80 → ortalamanın %20 altında gol yeme beklentisi (düşük daha iyi).

Şans

Puan durumu sırası ile güç sırası arasındaki fark. Tabloda gücünün üstünde olan takımlar şanslı sayılır ve gerilemesi, altında olanların toparlanması beklenir. Tek başına bahis gerekçesi değildir.