OrcaScore
9

Forvet

Zian Flemming

  • Ipswich Town
  • Netherlands
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
463 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,97
Asist
0
Ortalama reyting
6,97
Yaş28
Doğum tarihi1 Ağu 1998
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri18,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 0
Dakika134
Reyting6,63
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)7 (5)
Pas · isabet35 · %60
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 22
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,53 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%29
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma63
Top kaybı20
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,22
En yüksek hız (km/sa)32,26
Maç / İlk 112 / 2
Dakika168
Reyting7,35
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)12 (4)
Pas · isabet34 · %68
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,88 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma58
Top kaybı15
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,70
En yüksek hız (km/sa)29,91
Maç / İlk 113 / 2
Dakika161
Reyting7,50
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet38 · %76
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,28 / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma65
Top kaybı16
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum70
Teknik48
Taktik62
Savunma32
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

614

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Hull City – Ipswich Town 2–2 13' 6.6
23 Eki 2026 Ipswich Town – Nottingham Forest 1–1 30' 6.7
17 Eki 2026 Manchester City – Ipswich Town 3–2 12' 6.9
10 Eki 2026 Ipswich Town – Fulham 2–1 19' 6.4
19 Eyl 2026 Everton – Ipswich Town 1–0 9' 6.3
15 Eyl 2026 Ipswich Town – Arsenal 2–4 61' 7.4
12 Eyl 2026 Crystal Palace – Ipswich Town 2–3 27' 7.0
4 Eyl 2026 Ipswich Town – Liverpool FC 0–2 24' 6.5
29 Ağu 2026 Norwich City – Burnley 4–1 78' 6.5
26 Ağu 2026 Bradford – Burnley 4–2 10' 6.9
16 Ağu 2026 Burnley – West Ham United 2–2 90' 8.2
8 Ağu 2026 Burnley – Notts County 5–4 90' 8.2
2 Ağu 2026 Burnley – Torino 0–1 – –
29 Tem 2026 Burnley – Espanyol 2–2 – –
24 May 2026 Burnley – Wolverhampton 1–1 85' 7.8

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 30.9M €
  1. Burnley Yeni kulüp: Ipswich
    Transfer 19.8M €
  2. Millwall Yeni kulüp: Burnley
    Transfer 8.3M €
  3. Burnley Yeni kulüp: Millwall
    Kiralık dönüşü
  4. Millwall Yeni kulüp: Burnley
    Kiralık
  5. Fortuna Yeni kulüp: Millwall
    Transfer 2.5M €
  6. PEC Zwolle Yeni kulüp: Fortuna
    Transfer 200k €
  7. NEC Yeni kulüp: PEC Zwolle
    Kiralık dönüşü
  8. PEC Zwolle Yeni kulüp: NEC
    Kiralık
  9. Jong Ajax Yeni kulüp: PEC Zwolle
    Transfer 125k €
  10. Ajax U19 Yeni kulüp: Jong Ajax
    Transfer
  11. Pancratius Yth. Yeni kulüp: Ajax Youth
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,85
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,85 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,7 6,9 6,4 6,3 7,4 7,0 6,5 6,5 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Burnley 2 (2) 168 2 0 7,35
2026 EFL Cup Ipswich Town 3 (2) 161 1 0 7,50
2026 Premier League Ipswich Town 7 (0) 134 2 0 6,63

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Championship 2024 · forvetler arasında yüzdelik (110 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 84 xG 68 Şut 90 xA 63 Kilit pas 58 Başarılı çalım 2 Kazanılan hava topu 58 Reyting 90

35 maç · 2.435 dk

Zian Flemming: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,44
84
xG / 90 dk 0,34
68
Şut / 90 dk 2,92
90
xA / 90 dk 0,08
63
Kilit pas / 90 dk 0,85
58
Başarılı çalım / 90 dk 0,07
2
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,77
58
Reyting 7,04
90

Nasıl hesaplıyoruz?