OrcaScore
11

Forvet

Zeki Amdouni

  • Burnley
  • Switzerland
  • 25 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
15
929 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,78
Asist
2
Ortalama reyting
6,96
Yaş25
Doğum tarihi4 Ara 2000
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri7,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 10 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 24 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 5
Dakika497
Reyting6,70
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)22 (8)
Pas · isabet95 · %84
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele21 / 69
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,23 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma199
Top kaybı58
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,68
En yüksek hız (km/sa)31,13
Maç / İlk 114 / 4
Dakika319
Reyting7,65
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)17 (9)
Pas · isabet66 · %94
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele17 / 35
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,88 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma128
Top kaybı30
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,55
En yüksek hız (km/sa)31,21
Maç / İlk 112 / 1
Dakika113
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet42 · %90
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 18
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma76
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum69
Teknik58
Taktik55
Savunma33
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
10 Eki 2026 Watford – Burnley 0–4 62' 6.6
6 Eki 2026 Switzerland – North Macedonia 3–0 70' 6.3
3 Eki 2026 Switzerland – Slovenia 2–1 77' 6.8
29 Eyl 2026 Scotland – Switzerland 0–3 86' 7.8
26 Eyl 2026 North Macedonia – Switzerland 0–3 86' 9.7
19 Eyl 2026 Burnley – Derby County 1–1 73' 6.8
12 Eyl 2026 Swansea City – Burnley 3–1 82' 6.2
8 Eyl 2026 Wrexham – Burnley 1–1 90' 8.0
5 Eyl 2026 Burnley – Bristol City 1–2 27' 6.7
2 Eyl 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 71' 6.8
29 Ağu 2026 Norwich City – Burnley 4–1 26' 6.2
26 Ağu 2026 Bradford City – Burnley 4–2 90' 6.6
23 Ağu 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 33' 6.5
16 Ağu 2026 Burnley – West Ham United 2–2 33' 6.5
8 Ağu 2026 Burnley – Notts County 5–4 23' 6.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 25.1M €
  1. Benfica Yeni kulüp: Burnley
    Kiralık dönüşü
  2. Burnley Yeni kulüp: Benfica
    Kiralık
  3. Basel Yeni kulüp: Burnley
    Transfer 18.6M €
  4. Lausanne Yeni kulüp: Basel
    Transfer 4M €
  5. Basel Yeni kulüp: Lausanne
    Kiralık dönüşü
  6. Lausanne Yeni kulüp: Basel
    Kiralık
  7. Stade Ls Ouchy Yeni kulüp: Lausanne
    Transfer 2.5M €
  8. Bonservissiz
  9. Meyrin FC Yth. Yeni kulüp: Étoile Carouge
    Bonservissiz
  10. Meyrin FC Yth. Yeni kulüp: Étoile Carouge
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,610 Eki 2026
Kaçırılan maç251 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,82 May 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,3 6,8 7,8 9,7 6,8 6,2 8,0 6,7 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Burnley 9 (5) 497 3 1 6,70
2026 UEFA Nations League Switzerland 4 (4) 319 3 1 7,65
2026 EFL Cup Burnley 2 (1) 113 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2024 · forvetler arasında yüzdelik (91 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 96 xG 92 Şut 95 xA 95 Kilit pas 87 Başarılı çalım 95 Kazanılan hava topu 46 Reyting 87

24 maç · 851 dk

Zeki Amdouni: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,74
96
xG / 90 dk 0,55
92
Şut / 90 dk 4,44
95
xA / 90 dk 0,27
95
Kilit pas / 90 dk 1,69
87
Başarılı çalım / 90 dk 2,43
95
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,37
46
Reyting 7,05
87

Nasıl hesaplıyoruz?