OrcaScore
15

Defans

Žan Žužek

  • NK Celje
  • Slovenia
  • 29 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
593 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,15
Yaş29
Doğum tarihi26 Oca 1997
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri675 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika224
Reyting7,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet191 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele23 / 31
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma5
Top kazanma44
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet125 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele10 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,17 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma187
Top kaybı26
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma33
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,15
En yüksek hız (km/sa)27,98
Maç / İlk 112 / 1
Dakika99
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet111 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma127
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma6
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,96
En yüksek hız (km/sa)27,99

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 250k €
  1. Gençlerbirliği Yeni kulüp: Celje
    Bonservissiz
  2. Bari Yeni kulüp: Gençlerbirliği
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Koper Yeni kulüp: Bari
    Transfer 250k €
  4. Domžale Yeni kulüp: Koper
    Bonservissiz
  5. Domžale U19 Yeni kulüp: Domžale
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,86
Son maç puanı8,01 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,86 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 8,0

Son 10 maç

8,0 6,8 6,7 7,1 7,4 7,1 7,1 7,0 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol Süper Lig Gençlerbirliği 3 (3) 270 0 0 7,07
2026 PrvaLiga NK Celje 3 (2) 224 0 0 7,50
2026 UEFA Europa League NK Celje 2 (1) 99 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol 1.Lig 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (171 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 59 Pas arası 97 Uzaklaştırma 76 Kazanılan hava topu 78 İkili mücadele başarısı 38 Pas isabeti 83 İlerletici top taşıma 50 Reyting 90

34 maç · 2.969 dk

Žan Žužek: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,82
59
Pas arası / 90 dk 2,55
97
Uzaklaştırma / 90 dk 4,73
76
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,46
78
İkili mücadele başarısı %52,8
38
Pas isabeti %85,1
83
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,08
90

Nasıl hesaplıyoruz?