OrcaScore
22

Defans

Zak Bradshaw

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.266 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,36
Asist
2
Ortalama reyting
7,01
Yaş22
Doğum tarihi22 Kas 2003
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri73 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,25
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet69 · %72
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 24
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma116
Top kaybı29
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma4
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1114 / 10
Dakika995
Reyting6,96
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)12 (5)
Pas · isabet340 · %66
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası16 / 12
Kazanılan ikili mücadele60 / 116
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,25 / 2,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top20
İsabetli orta6
Topla buluşma639
Top kaybı214
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu36
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma38
Top kazanma44
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)113,57
En yüksek hız (km/sa)34,58
Maç / İlk 112 / 1
Dakika91
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet49 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma75
Top kaybı14
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma6
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik44
Taktik44
Savunma57
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Leyton Orient – Cambridge United 3–0 90' 7.1
27 Eki 2026 Sheffield Wednesday – Cambridge United 1–1 30' 7.0
24 Eki 2026 Cambridge United – Plymouth Argyle 2–3 90' 6.3
20 Eki 2026 Cambridge United – Wycombe Wanderers 2–2 90' 6.8
17 Eki 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 90' 6.8
10 Eki 2026 Cambridge United – Blackpool 1–0 90' 7.8
6 Eki 2026 Cambridge United – Northampton Town 2–1 90' 6.3
26 Eyl 2026 Cambridge United – AFC Wimbledon 1–1 90' 7.8
22 Eyl 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 90' 8.2
19 Eyl 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 45' 6.9
12 Eyl 2026 Cambridge United – Reading 2–1 10' 6.6
5 Eyl 2026 Burton Albion – Cambridge United 2–2 90' 6.7
1 Eyl 2026 Bradford City – Cambridge United 1–2 90' 6.9
29 Ağu 2026 Cambridge United – Huddersfield Town 1–2 90' 7.8
25 Ağu 2026 Cambridge United – Millwall 0–1 90' 7.1

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 11 kayıt
  1. Lincoln Yeni kulüp: Cambridge
    Bonservissiz
  2. Tranmere Yeni kulüp: Lincoln
    Kiralık dönüşü
  3. Lincoln Yeni kulüp: Tranmere
    Kiralık
  4. Dundalk Yeni kulüp: Lincoln
    Kiralık dönüşü
  5. Lincoln Yeni kulüp: Dundalk
    Kiralık
  6. Ipswich U21 Yeni kulüp: Lincoln
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Ipswich U21 Yeni kulüp: Woking
    Kiralık
  8. Ipswich U21 Yeni kulüp: Braintree
    Kiralık
  9. Ipswich U21 Yeni kulüp: Bromley
    Kiralık
  10. Kiralık
  11. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,96
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,96 Kas 2025 Eyl 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,0 6,3 6,8 6,8 7,8 6,3 7,8 8,2 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Cambridge United 14 (10) 995 2 2 6,96
2026 Football League Trophy Cambridge United 2 (2) 180 1 0 7,25
2026 EFL Cup Cambridge United 2 (1) 91 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 97 Kilit pas 65 Başarılı pas 34 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 44 Başarılı çalım 59 Top kapma + pas arası 51 Reyting 78

7 maç · 426 dk

Zak Bradshaw: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,35
97
Kilit pas / 90 dk 1,48
65
Başarılı pas / 90 dk 20,7
34
Pas isabeti %71,5
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,85
44
Başarılı çalım / 90 dk 0,63
59
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,32
51
Reyting 7,04
78

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?