OrcaScore
18

Orta saha

Youri Tielemans

Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.063 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
3
Ortalama reyting
7,09
Yaş29
Doğum tarihi7 May 1997
Boy177 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri43 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika201
Reyting7,07
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet124 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma152
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)27,89
En yüksek hız (km/sa)30,89
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet126 · %83
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası7 / 6
Kazanılan ikili mücadele14 / 32
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,27
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma170
Top kaybı33
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma4
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,80
En yüksek hız (km/sa)30,46
Maç / İlk 118 / 8
Dakika592
Reyting7,08
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet418 · %89
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele37 / 72
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,66 / 1,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta3
Topla buluşma521
Top kaybı77
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma6
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)76,24
En yüksek hız (km/sa)31,36

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum64
Teknik64
Taktik59
Savunma54
Yaratıcılık77

Karakteristikler

Güçlü yönler

137

Milli takım

  • Belgium93 maç · 15 gol · ilk maç Kas 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Manchester United – AS Roma – – –
31 Eki 2026 Chelsea – Manchester United 2–0 – –
25 Eki 2026 Manchester United – Bournemouth 0–3 45' 5.9
21 Eki 2026 Como – Manchester United 4–1 90' 6.8
18 Eki 2026 Leeds United – Manchester United 1–1 84' 7.5
13 Eki 2026 Atlético Madrid – Manchester United 2–0 66' 6.5
10 Eki 2026 Manchester United – Tottenham Hotspur 1–1 59' 7.5
2 Eki 2026 Belgium – Türkiye 3–0 90' 7.2
28 Eyl 2026 Belgium – France 0–1 90' 7.0
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 90' 7.2
20 Eyl 2026 Fulham – Manchester United 1–1 90' 7.1
16 Eyl 2026 Manchester United – Brighton & Hove Albion 2–3 90' 7.3
13 Eyl 2026 Manchester United – Manchester City 0–1 67' 7.1
10 Eyl 2026 Manchester United – Sabah FK 4–0 45' 7.9
6 Eyl 2026 Everton – Manchester United 2–2 90' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 111M €
  1. Aston Villa Yeni kulüp: Man Utd
    Transfer 41M €
  2. Leicester Yeni kulüp: Aston Villa
    Bonservissiz
  3. Monaco Yeni kulüp: Leicester
    Transfer 45M €
  4. Leicester Yeni kulüp: Monaco
    Kiralık dönüşü
  5. Monaco Yeni kulüp: Leicester
    Kiralık
  6. Anderlecht Yeni kulüp: Monaco
    Transfer 25M €
  7. Anderlecht U17 Yeni kulüp: Anderlecht
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)53
Ortalama puan7,21
Son maç puanı5,925 Eki 2026
Kaçırılan maç141 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 7,21 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 6,8 7,5 6,5 7,5 7,2 7,0 7,2 7,1 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Manchester United 8 (8) 592 0 1 7,08
2026 UEFA Nations League Belgium 3 (3) 270 0 1 7,13
2026 UEFA Champions League Manchester United 3 (3) 201 0 1 7,07
2026 EFL Cup Manchester United 1 (1) 90 0 1 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

FIFA World Cup 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (17 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 32 Kilit pas 50 Başarılı pas 50 Pas isabeti 56 İlerletici top taşıma 15 Başarılı çalım 3 Top kapma + pas arası 32 Reyting 74

5 maç · 475 dk

Youri Tielemans: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,15
32
Kilit pas / 90 dk 1,52
50
Başarılı pas / 90 dk 42,3
50
Pas isabeti %86,8
56
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,57
15
Başarılı çalım / 90 dk 0,19
3
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,52
32
Reyting 7,44
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?