OrcaScore
16

Orta saha

Yannick Engelhardt

  • SC Freiburg
  • Germany
  • 25 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
688 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,39
Asist
1
Ortalama reyting
7,03
Yaş25
Doğum tarihi7 Şub 2001
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri11,1 Mn €

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Hip Injury · Günlük takip 22 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika588
Reyting7,19
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)9 (3)
Pas · isabet332 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası9 / 7
Kazanılan ikili mücadele30 / 59
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,40 / 0,60
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma412
Top kaybı72
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma7
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)72,62
En yüksek hız (km/sa)36,10
Maç / İlk 111 / 0
Dakika10
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet2 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma3
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,64
En yüksek hız (km/sa)29,37
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet52 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma60
Top kaybı7
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik52
Taktik54
Savunma51
Yaratıcılık52

Milli takım

  • Germany1 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Trabzonspor – SC Freiburg – – –
31 Eki 2026 FC Augsburg – SC Freiburg 1–2 90' 7.6
28 Eki 2026 SC Freiburg – VfL Wolfsburg 3–2 90' 6.4
22 Eki 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 15' 6.4
18 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 77' 6.7
15 Eki 2026 SC Freiburg – FK Jablonec 3–2 – –
11 Eki 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 69' 7.3
4 Eki 2026 Greece – Germany 0–0 – –
1 Eki 2026 Germany – Serbia 2–0 – –
27 Eyl 2026 Germany – Greece 0–1 – –
24 Eyl 2026 Netherlands – Germany 1–1 10' 6.5
19 Eyl 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–2 90' 6.5
12 Eyl 2026 SC Freiburg – Borussia M'gladbach 5–0 90' 9.8
5 Eyl 2026 SC Paderborn 07 – SC Freiburg 0–1 82' 6.3
30 Ağu 2026 SC Freiburg – SV Werder Bremen 4–1 90' 6.1

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 18.8M €
  1. Como Yeni kulüp: Freiburg
    Transfer 7M €
  2. M'gladbach Yeni kulüp: Como
    Kiralık dönüşü
  3. Como Yeni kulüp: M'gladbach
    Kiralık
  4. Fortuna Yeni kulüp: Como
    Transfer 8M €
  5. Freiburg II Yeni kulüp: Fortuna
    Transfer 3.8M €
  6. Freiburg II Yeni kulüp: Bremen
    Kiralık dönüşü
  7. Werder II U23 Yeni kulüp: Bremen
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,81 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 6,4 6,4 6,7 7,3 6,5 6,5 9,8 6,3 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga SC Freiburg 7 (7) 588 2 1 7,19
2026 DFB Pokal SC Freiburg 1 (1) 90 0 0 6,40
2026 UEFA Conference League SC Freiburg 1 (1) 15 0 0 6,40
2026 UEFA Nations League Germany 1 (0) 10 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (51 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 11 Kilit pas 9 Başarılı pas 76 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 42 Başarılı çalım 30 Top kapma + pas arası 28 Reyting 60

4 maç · 352 dk

Yannick Engelhardt: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
11
Kilit pas / 90 dk 0,26
9
Başarılı pas / 90 dk 41,2
76
Pas isabeti %84,7
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,28
42
Başarılı çalım / 90 dk 0,26
30
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,79
28
Reyting 7,18
60

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?