OrcaScore
21

Orta saha

Yanis Cimignani

  • FC Lugano
  • France
  • 24 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.098 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,49
Asist
1
Ortalama reyting
7,23
Yaş24
Doğum tarihi22 Oca 2002
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri3,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika149
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet55 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele2 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma92
Top kaybı25
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma5
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,76
En yüksek hız (km/sa)30,37
Maç / İlk 1112 / 11
Dakika949
Reyting7,28
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)16 (5)
Pas · isabet441 · %88
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası15 / 4
Kazanılan ikili mücadele31 / 68
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,96 / 2,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top22
İsabetli orta13
Topla buluşma666
Top kaybı136
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma16
Top kazanma54
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)107,37
En yüksek hız (km/sa)33,95

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik57
Taktik40
Savunma45
Yaratıcılık58

Karakteristikler

Güçlü yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 Kas 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris – – –
1 Kas 2026 FC Lugano – Basel 2–1 90' 8.2
25 Eki 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 6.3
22 Eki 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 59' 7.3
15 Eki 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 90' 6.6
10 Eki 2026 FC Lugano – FC Luzern 4–0 90' 6.9
2 Eki 2026 FC Lugano – Hellas Verona 1–3 – –
20 Eyl 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 56' 7.2
16 Eyl 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 82' 7.2
12 Eyl 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 68' 6.5
6 Eyl 2026 Basel – FC Lugano 1–3 89' 7.6
3 Eyl 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 89' 7.2
30 Ağu 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 6.6
27 Ağu 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 90' 6.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt
  1. Ajaccio Yeni kulüp: Lugano
    Bonservissiz
  2. Ajaccio 2 Yeni kulüp: Ajaccio
    Transfer
  3. Ajaccio U19 Yeni kulüp: Ajaccio 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan7,04
Son maç puanı8,21 Kas 2026
Kaçırılan maç1
6 7 8 9 10 7,04 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 8,2

Son 10 maç

8,2 6,3 7,3 6,6 6,9 7,2 7,2 6,5 7,6 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Lugano 12 (11) 949 4 0 7,28
2026 UEFA Conference League FC Lugano 2 (2) 149 1 1 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Swiss Super League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (115 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 71 Başarılı pas 61 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 39 Başarılı çalım 76 Top kapma + pas arası 12 Reyting 39

32 maç · 1.621 dk

Yanis Cimignani: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,67
71
Başarılı pas / 90 dk 31,2
61
Pas isabeti %81,0
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
39
Başarılı çalım / 90 dk 1,44
76
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,61
12
Reyting 6,81
39

Nasıl hesaplıyoruz?