OrcaScore
4

Defans

Yahya Ben Khaleq

  • Al-Ain
  • Morocco
  • 25 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.080 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
2
Ortalama reyting
7,00
Yaş25
Doğum tarihi14 Eyl 2001
Boy191 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 6
Dakika540
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet368 · %90
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası9 / 7
Kazanılan ikili mücadele18 / 34
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top27
İsabetli orta2
Topla buluşma440
Top kaybı48
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma15
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,60
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet105 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 4
Kazanılan ikili mücadele11 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma137
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma10
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,35
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet211 · %92
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası13 / 8
Kazanılan ikili mücadele18 / 33
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,51
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta3
Topla buluşma276
Top kaybı31
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma8
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,31
En yüksek hız (km/sa)33,61

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik49
Taktik53
Savunma67
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

1315

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Al-Wahda FC – Al-Ain – – –
2 Kas 2026 Al-Ittihad – Al-Ain 1–4 90' 6.6
26 Eki 2026 Al-Ain – Tractor FC 2–1 90' 7.6
22 Eki 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 2–2 90' 6.8
17 Eki 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 2–0 90' 6.4
12 Eki 2026 Al-Quwa Al-Jawiya – Al-Ain 1–4 90' 7.2
8 Eki 2026 Al-Ain – Al-Ittihad Kalba 2–2 – –
2 Eki 2026 Al-Ain – Ajman 2–3 90' 7.3
19 Eyl 2026 Al Wasl – Al-Ain 3–2 90' 5.9
15 Eyl 2026 Al-Ain – Al-Nassr 4–0 90' 8.0
10 Eyl 2026 Al-Ain – Al Wasl 2–2 90' 6.6
4 Eyl 2026 Al-Ittihad Kalba – Al-Ain 0–2 90' 7.8
29 Ağu 2026 Al-Ain – Al-Nasr Dubai 2–1 90' 6.6
22 Ağu 2026 Al-Ain – Khor Fakkan 2–0 90' 7.7
16 Ağu 2026 Baniyas – Al-Ain 2–4 90' 6.3

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 750k €
  1. FUS Rabat Yeni kulüp: Al-Ain
    Transfer 750k €
  2. Wydad Serghini Yeni kulüp: FUS Rabat
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Serghini II Yeni kulüp: Wydad Serghini
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,10
Son maç puanı6,62 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,10 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,6 6,8 6,4 7,2 7,3 5,9 8,0 6,6 7,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UAE Pro League Al-Ain 6 (6) 540 0 1 6,90
2026 AFC Champions League Elite Al-Ain 4 (4) 360 0 1 7,35
2026 UAE League Cup Al-Ain 2 (2) 180 1 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Botola Pro 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (130 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 12 Pas arası 99 Uzaklaştırma 48 Kazanılan hava topu 66 İkili mücadele başarısı 99 Pas isabeti 79 İlerletici top taşıma 50 Reyting 99

25 maç · 2.088 dk

Yahya Ben Khaleq: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,13
12
Pas arası / 90 dk 3,06
99
Uzaklaştırma / 90 dk 2,20
48
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,16
66
İkili mücadele başarısı %67,1
99
Pas isabeti %86,0
79
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,21
99

Nasıl hesaplıyoruz?