OrcaScore
8

Orta saha

Yacine Brahimi

  • Al-Gharafa
  • Algeria
  • 36 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
871 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,72
Asist
0
Ortalama reyting
7,59
Yaş36
Doğum tarihi8 Şub 1990
Boy175 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,5 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika172
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet66 · %73
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 27
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,31 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta3
Topla buluşma117
Top kaybı47
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,71
En yüksek hız (km/sa)27,99
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 118 / 8
Dakika699
Reyting7,91
Gol / Asist5 / 0
Şut (isabetli)25 (12)
Pas · isabet313 · %80
Kilit pas37
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele43 / 101
Başarılı çalım16
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top18
İsabetli orta13
Topla buluşma545
Top kaybı174
Top kaptırma28
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi39
Uzaklaştırma0
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)62,71
En yüksek hız (km/sa)29,70

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum65
Teknik68
Taktik39
Savunma30
Yaratıcılık66

Karakteristikler

Güçlü yönler

7213

Milli takım

  • Algeria72 maç · 15 gol · ilk maç Mar 2013

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Al-Gharafa – Al-Qadsiah 0–5 45' 6.5
30 Eki 2026 Al-Gharafa – Qatar SC 2–0 90' 10.0
26 Eki 2026 Al-Ahli – Al-Gharafa 2–1 47' 6.7
22 Eki 2026 Al-Gharafa – Al-Ahli Doha 2–2 90' 8.4
18 Eki 2026 Al-Gharafa – Al-Rayyan 0–0 90' 7.2
12 Eki 2026 Al-Gharafa – Esteghlal FC 1–2 80' 7.0
8 Eki 2026 Al-Wakrah – Al-Gharafa 3–2 90' 8.1
1 Eki 2026 Al-Gharafa – Al Mesaimeer SC 4–2 – –
11 Eyl 2026 Al-Gharafa – Lusail SC 0–0 70' 7.0
5 Eyl 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 4–1 90' 7.8
1 Eyl 2026 Al-Sadd – Al-Gharafa 2–1 90' 6.9
27 Ağu 2026 Al-Gharafa – Al Shamal SC 1–3 90' 6.8
21 Ağu 2026 Al-Gharafa – Al-Shahaniya 2–1 89' 8.0
27 Tem 2026 Al-Riyadh – Al-Gharafa 2–2 – –
19 Tem 2026 FC ŠTK 1914 Šamorín – Al-Gharafa 2–1 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 9M €
  1. Al-Rayyan Yeni kulüp: Al-Gharafa
    Bonservissiz
  2. Porto Yeni kulüp: Al-Rayyan
    Bonservissiz
  3. Granada Yeni kulüp: Porto
    Transfer 6.5M €
  4. Rennes Yeni kulüp: Granada
    Transfer 2.5M €
  5. Granada Yeni kulüp: Rennes
    Kiralık dönüşü
  6. Rennes Yeni kulüp: Granada
    Kiralık
  7. Clermont Yeni kulüp: Rennes
    Kiralık dönüşü
  8. Rennes Yeni kulüp: Clermont
    Kiralık
  9. Rennes 2 Yeni kulüp: Rennes
    Transfer
  10. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan7,43
Son maç puanı6,42 Kas 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 10 7,43 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 10,0 6,7 8,4 7,2 7,0 8,1 7,0 7,8 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stars League Al-Gharafa 8 (8) 699 5 0 7,91
2026 AFC Champions League Elite Al-Gharafa 3 (1) 172 0 0 6,73
2026 Qatar Cup Al-Gharafa 1 (1) 101 0 1 6,90
2026 Stars Cup Al-Gharafa – – 2 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Stars League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (97 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 96 Başarılı pas 61 Pas isabeti 60 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 100 Top kapma + pas arası 8 Reyting 95

18 maç · 1.564 dk

Yacine Brahimi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 3,28
96
Başarılı pas / 90 dk 35,2
61
Pas isabeti %85,7
60
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 4,55
100
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,04
8
Reyting 7,77
95

Nasıl hesaplıyoruz?