OrcaScore
13

Kaleci

Xavier Valdez

  • Nashville SC
  • Dominican Republic
  • 22 yaş
  • 198 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.170 dk
Kurtarış
48
Yenilen gol
29
Ortalama reyting
6,84
Yaş22
Doğum tarihi23 Kas 2003
Boy198 cm
Kilo88 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri79 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,85
Kurtarış / Yenilen gol14 / 8
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet81 · %72
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma121
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış8
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,40
Kurtarış / Yenilen gol3 / 3
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet72 · %64
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma91
Top kaybı27
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış2
Maç / İlk 117 / 7
Dakika630
Reyting6,96
Kurtarış / Yenilen gol31 / 18
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet272 · %57
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top59
İsabetli orta0
Topla buluşma354
Top kaybı118
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma7
Top kazanma67
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış18

Nitelikler

Karakteristikler

Güçlü yönler

2422

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Eki 2026 Nicaragua – Dominican Republic 1–2 90' 6.5
2 Eki 2026 Dominican Republic – Haiti 1–4 90' 7.1
28 Eyl 2026 Trinidad and Tobago – Dominican Republic 1–2 90' 7.7
25 Eyl 2026 Dominican Republic – Nicaragua 3–2 90' 6.1
14 Eyl 2026 Inter Miami CF II – Huntsville City 1–4 90' 7.6
24 Ağu 2026 Huntsville City – Columbus Crew 2 1–0 90' 10.0
13 Ağu 2026 CF Monterrey – Nashville SC 2–1 90' 6.5
10 Ağu 2026 Nashville SC – Atlético San Luis 4–1 – –
6 Ağu 2026 Nashville SC – Club León 0–1 90' 6.3
2 Ağu 2026 DC United – Nashville SC 2–2 – –
26 Tem 2026 Orlando City SC – Nashville SC 1–0 – –
19 Tem 2026 Huntsville City – Atlanta United 2 2–0 90' 6.7
12 Tem 2026 Philadelphia Union II – Huntsville City 5–3 90' 8.0
4 Haz 2026 Panama – Dominican Republic 4–2 – –
23 May 2026 Chicago Fire FC II – Huntsville City 4–0 90' 6.1

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 3 kayıt
  1. Houston Yeni kulüp: Nashville
    Transfer
  2. Houston Academy Yeni kulüp: Houston
    Transfer
  3. Shattuck Yeni kulüp: Houston Academy
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Next Pro Huntsville City 7 (7) 630 0 1 6,96
2026 CONCACAF Nations League Dominican Republic 4 (4) 360 0 0 6,85
2026 Leagues Cup Nashville SC 2 (2) 180 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

CONCACAF Nations League 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (23 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 89 Kurtarış yüzdesi 44 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 13 Pas isabeti 34 Başarılı uzun top 4 Reyting 80

3 maç · 270 dk

Xavier Valdez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 4,67
89
Kurtarış yüzdesi %66,7
44
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %0,0
13
Pas isabeti %64,5
34
Başarılı uzun top / 90 dk 2,33
4
Reyting 6,97
80

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?