OrcaScore
17

Forvet

Woobens Pacius

  • FC Rouen
  • Haiti
  • 25 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
20
620 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
0
Ortalama reyting
6,49
Yaş25
Doğum tarihi11 May 2001
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri640 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 3
Dakika271
Reyting6,70
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet50 · %76
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele17 / 52
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%14
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika83
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet7 · %100
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1112 / 3
Dakika266
Reyting6,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet44 · %59
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele12 / 40
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma81
Top kaybı33
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)33,43
En yüksek hız (km/sa)31,88

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum62
Teknik52
Taktik44
Savunma34
Yaratıcılık38

Milli takım

  • Haiti1 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Rouen – US Concarneau 2–1 7' 6.5
24 Eki 2026 USC Mézidon Football – FC Rouen 0–7 – –
17 Eki 2026 Paris 13 Atletico – FC Rouen 3–1 11' 6.6
3 Eki 2026 FC Rouen – Bourg-en-Bresse 2–0 70' 6.6
24 Eyl 2026 Stade Malherbe Caen – FC Rouen 3–2 28' 6.7
19 Eyl 2026 FC Rouen – Aubagne FC 1–0 72' 7.5
12 Eyl 2026 Thionville Lusitanos – FC Rouen 0–4 79' 6.3
3 Eyl 2026 FC Rouen – Valenciennes 1–1 4' –
6 Ağu 2026 Nashville SC – Club León 0–1 83' 6.8
26 Tem 2026 Orlando City SC – Nashville SC 1–0 1' –
23 Tem 2026 Nashville SC – CF Montréal 1–0 – –
18 Tem 2026 Nashville SC – Atlanta United 1–0 – –
24 May 2026 Nashville SC – NY City 2–1 – –
18 May 2026 Nashville SC – Los Angeles FC 3–2 9' 6.9
14 May 2026 New England Revolution – Nashville SC 0–3 9' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Nashville Yeni kulüp: Rouen
    Bonservissiz
  2. Tampa Bay Yeni kulüp: Nashville
    Kiralık dönüşü
  3. Nashville Yeni kulüp: Tampa Bay
    Kiralık
  4. Forge Yeni kulüp: Nashville
    Bonservissiz
  5. Montreal Impact Yeni kulüp: Forge
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,56
Son maç puanı6,617 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,56 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 6,7 7,5 6,3 6,8 6,9 6,5 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 3 FC Rouen 7 (3) 271 1 0 6,70
2026 MLS Nashville SC 12 (3) 266 0 0 6,35
2026 Leagues Cup Nashville SC 1 (1) 83 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS Next Pro 2024 · forvetler arasında yüzdelik (114 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 89 xG 65 Şut 77 xA 42 Kilit pas 31 Başarılı çalım 22 Kazanılan hava topu 79 Reyting 72

17 maç · 1.195 dk

Woobens Pacius: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,60
89
xG / 90 dk 0,43
65
Şut / 90 dk 2,79
77
xA / 90 dk 0,08
42
Kilit pas / 90 dk 0,60
31
Başarılı çalım / 90 dk 0,90
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,73
79
Reyting 7,11
72

Nasıl hesaplıyoruz?