OrcaScore
9

Forvet

Will Goodwin

  • Gillingham
  • England
  • 24 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
388 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,59
Yaş24
Doğum tarihi11 May 2002
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 5
Dakika320
Reyting6,59
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)11 (6)
Pas · isabet46 · %61
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele22 / 56
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,76 / 0,44
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen3
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma119
Top kaybı41
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma4
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul7
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)36,85
En yüksek hız (km/sa)32,64
Maç / İlk 111 / 0
Dakika45
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet13 · %69
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma19
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika23
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet2 · %50
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma5
Top kaybı2
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum54
Teknik42
Taktik41
Savunma33
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Eyl 2026 York City – Gillingham 3–0 19' 6.4
22 Eyl 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 45' 6.5
19 Eyl 2026 Gillingham – Bristol Rovers 3–0 15' 7.0
5 Eyl 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 18' 6.4
1 Eyl 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 25' 6.2
29 Ağu 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 81' 7.0
22 Ağu 2026 Fleetwood Town – Gillingham 0–0 90' 6.6
15 Ağu 2026 Gillingham – Walsall 0–3 72' 6.5
8 Ağu 2026 Gillingham – Luton Town 0–3 23' 6.7
21 Tem 2026 Gillingham – Millwall 1–0 – –
25 Nis 2026 Colchester United – Notts County 0–1 90' 6.4
18 Nis 2026 Harrogate Town – Colchester United 1–0 66' 6.1
14 Nis 2026 Colchester United – Accrington 2–1 76' 7.9
10 Nis 2026 Colchester United – Swindon Town 3–0 79' 7.5
6 Nis 2026 Tranmere Rovers – Colchester United 0–1 89' 6.6

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 488k €
  1. Oxford Utd Yeni kulüp: Gillingham
    Bonservissiz
  2. Colchester Yeni kulüp: Oxford Utd
    Kiralık dönüşü
  3. Oxford Utd Yeni kulüp: Colchester
    Kiralık
  4. Wigan Yeni kulüp: Oxford Utd
    Kiralık dönüşü
  5. Oxford Utd Yeni kulüp: Wigan
    Kiralık
  6. Cheltenham Yeni kulüp: Oxford Utd
    Transfer 465k €
  7. Stoke U21 Yeni kulüp: Cheltenham
    Transfer 23k €
  8. Stoke U21 Yeni kulüp: Torquay
    Kiralık
  9. Stoke U21 Yeni kulüp: Hartlepool
    Kiralık
  10. Stalybridge Yeni kulüp: Chester
    Kiralık dönüşü
  11. Chester Yeni kulüp: Stalybridge
    Kiralık
  12. Chester U18 Yeni kulüp: Chester
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 24 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,54
Son maç puanı6,426 Eyl 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,54 Kas 2025 Mar 2026 Eyl 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,5 7,0 6,4 6,2 7,0 6,6 6,5 6,7 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Gillingham 7 (5) 320 0 0 6,59
2026 Football League Trophy Gillingham 1 (0) 45 0 0 6,50
2026 EFL Cup Gillingham 1 (0) 23 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.