OrcaScore
4

Defans

Will Aimson

  • Salford City
  • England
  • 32 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.284 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
7,19
Yaş32
Doğum tarihi1 Oca 1994
Boy179 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri195 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 12
Dakika1.104
Reyting7,19
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)11 (4)
Pas · isabet657 · %77
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası21 / 10
Kazanılan ikili mücadele102 / 144
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,95 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top28
İsabetli orta1
Topla buluşma934
Top kaybı197
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu48
Kazanılan yer ikilisi54
Uzaklaştırma60
Top kazanma45
Maruz kaldığı faul24
Yaptığı faul9
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)99,77
En yüksek hız (km/sa)35,75
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet74 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma91
Top kaybı15
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet95 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma117
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma8
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik39
Taktik50
Savunma68
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

152516

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Salford City – Exeter City 2–1 90' 7.9
26 Eki 2026 Walsall – Salford City 2–4 90' 7.1
20 Eki 2026 Bristol Rovers – Salford City 1–2 24' 6.8
17 Eki 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 90' 7.7
10 Eki 2026 Cheltenham Town – Salford City 0–2 90' 7.2
6 Eki 2026 Accrington Stanley – Salford City 6–5 – –
3 Eki 2026 Salford City – Fleetwood Town 1–0 90' 6.9
26 Eyl 2026 Oldham Athletic – Salford City 1–4 90' 7.5
22 Eyl 2026 Salford City – Sheffield Wednesday 1–2 90' 6.5
19 Eyl 2026 Salford City – Swindon Town 1–0 – –
12 Eyl 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 90' 6.5
5 Eyl 2026 Salford City – Port Vale 1–0 90' 7.1
1 Eyl 2026 Salford City – Newport County 2–1 90' 7.1
29 Ağu 2026 Shrewsbury Town – Salford City 1–0 90' 7.5
22 Ağu 2026 Salford City – Chesterfield 0–1 90' 7.9

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 14 kayıt
  1. Wigan Yeni kulüp: Salford
    Bonservissiz
  2. Exeter Yeni kulüp: Wigan
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Bolton Yeni kulüp: Exeter
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Plymouth Yeni kulüp: Bolton
    Bonservissiz
  5. Bury Yeni kulüp: Plymouth
    Bonservissiz
  6. Blackpool Yeni kulüp: Bury
    Bonservissiz
  7. Hull Yeni kulüp: Blackpool
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Blackpool Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  9. Hull Yeni kulüp: Blackpool
    Kiralık
  10. Tranmere Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  11. Hull Yeni kulüp: Tranmere
    Kiralık
  12. Tamworth Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  13. Hull Yeni kulüp: Tamworth
    Kiralık
  14. Eastleigh Yeni kulüp: Hull
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)49
Ortalama puan6,95
Son maç puanı7,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,95 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 7,1 6,8 7,7 7,2 6,9 7,5 6,5 6,5 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Salford City 13 (12) 1.104 1 0 7,19
2026 EFL Cup Salford City 1 (1) 90 0 0 7,90
2026 Football League Trophy Salford City 1 (1) 90 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 49 Pas arası 10 Uzaklaştırma 22 Kazanılan hava topu 69 İkili mücadele başarısı 92 Pas isabeti 61 İlerletici top taşıma 86 Reyting 94

7 maç · 630 dk

Will Aimson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,43
49
Pas arası / 90 dk 0,43
10
Uzaklaştırma / 90 dk 3,43
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,86
69
İkili mücadele başarısı %71,4
92
Pas isabeti %78,4
61
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,71
86
Reyting 7,21
94

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?